اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ پر معامله‌های هفته پیش جایگاه خود را حفظ کردند

امروز معامله‌گرها بیش از هزار و ۶۲۰میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۶.۲درصد از کل سهام کگوثر معامله شد.

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند، بورس امروز در مجموع حدود ۱۷هزار و ۵۲۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شستا»، «شپنا»، «وتجارت»، «خودرو» و «فملی» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیش از هزار و ۶۲۰میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در پنجمین روز هفته دست به دست شد، پالایش نفت اصفهان پس از معاملاتی به ارزش بیش از ۹۱۵میلیارد تومان دوم شد و بانک تجارت نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام بانک شهر (وشهر) پس از بازگشایی چهار درصد رشد قیمت را تجربه کردند.  

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «خودرو و ساخت قطعات» تعلق داشت به طوری که بیش از دو هزار و ۵۸۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» با معاملات دو هزار و ۳۸۰میلیارد تومانی دوم شد و «فرآورده‌های نفتی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۶.۲درصد از کل سهام هتل پارسیان کوثر اصفهان (کگوثر) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۴۰درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۲۹سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۰نماد نخست اختصاص داشت.

1

2

بیشتر بخوانید
ارسال نظر