کد خبر 466388

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

حقوقی‌های بورس چه خریدند و فروختند؟ (۱۳۹۹/۶/۲۲)

سه نماد دی، فملی و فولاد لقب بیشترین افزایش سهام حقیقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقوقی‌ها نیز بیشتر به شگویا، خگستر و غنوش معطوف بود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، حقیقی‌ها در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، حدود ۶۱۰میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند. ارزش کل معاملات خرد ۹ هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان بود، افراد حقیقی ۸۷ درصد یعنی هشت هزار و ۴۶۰ میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان ۶ درصد از کل معاملات شد.

 

بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس در سه گروه "فلزات اساسی"، "محصولات شیمیایی" و "استخراج کانه‌های فلزی" رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های "بیمه‌ و صندوق ‌بازنشستگی" و "محصولات غذایی و آشامیدنی" به نفع حقوقی‌ها تمام شد.

حقوقی‌های بورس چه خریدند و فروختند

به گزارش اقتصاد آنلاین، در ترکیب سهامداری شرکت ملی صنایع مس ایران مبلغ ۱۲۱ میلیارد تومان ورود پول حقیقی اتفاق افتاد و از سوی دیگر مازاد خرید کدهای حقوقی در سهام شرکت نوش‌ مازندران‌ به ۳۲ میلیارد تومان رسید.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۹۷ نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۷۲ نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول ۹۴۰ میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم ۳۳۰ میلیارد تومان بود.

حقوقی‌های بورس چه خریدند و فروختند

بیشتر بخوانید
ارسال نظر