کد خبر 466306

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

چه خبر از صف‌های خرید و فروش بورس؟ (شنبه ۲۲شهریور)

در ساعت ۱۱:۴۰ از معاملات امروز بورس تهران، جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش وملی، آریان و وشهر به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه صنعتی ملی ۴۶۰ میلیارد تومان معادل ۳.۱ درصد از کل سهام آن سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید آریا، وبصادر و زاگرس در نوبت انتظار است.

بورس تهران

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان (۶۳ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان (۳۶ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۴۲ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۰۴ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است.

"خودرو و ساخت قطعات" کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۷۸۰ میلیارد تومان است و پس از آن گروه "انبوه‌سازی، املاک و مستغلات" قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۵۷۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه "محصولات شیمیایی" با تقاضای خرید ۵۸۰ میلیارد تومانی همراه است.

بورس تهران

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    کو حمایت که می گفتن پس اینا دروغ میگن حمایت میکنیم