کد خبر 464007

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قرمزترین صفوف فروش امروز بورس (۱۳۹۹/۶/۱۲)

در ساعت ۹:۴۵ از معاملات امروز بورس تهران، جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۱۴ هزار میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۱۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش شستا، دی و آریان به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‎گذاری تأمین اجتماعی هزار میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید ثبهساز، امین و زملارد در نوبت انتظار است.

قرمزترین صفوف فروش امروز بورس
ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۳۰۰میلیارد تومان (۷۵درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر پنج هزار و ۳۰۰میلیارد تومان (۳۸درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۸نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۹۶نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است ؛ گفتنی است حجم صف بهساز کاشانه تهران (ثبهساز) به ۸.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، "خودرو و ساخت قطعات" کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش دو هزار و ۴۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن هزار و ۴۷۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه "عرضه برق، گاز و ..." با تقاضای خرید ناچیز ۷۷میلیارد تومانی همراه است.

قرمزترین صفوف فروش امروز بورس

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری