کد خبر 462544

پُرمعامله‌ترین سهم‌ بورس! (۳۹۹/۶/۴)

بیشترین معاملات امروز بورس و فرابورس به گروه "خودرو و ساخت قطعات" تعلق داشت به طوری که سه هزار میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" با معاملات دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی دوم شد و "سیمان، آهک و گچ" در جایگاه سوم قرار گرفت.

به گزارش اقتصاد آنلاین، امروز معامله‌گرها هزار و ۱۵۰میلیارد تومان سهام بانک آینده خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۳.۴درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری سیمان تأمین معامله شد.

گفتنی است؛ در مجموع حدود ۱۹ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «وآیند»، «سیتا»، «شستا»، «دی» و «خودرو» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.
به گزارش
اقتصاد آنلاین، در چهارمین روز از معاملات این هفته بورس تهران، معادل هزار و ۱۵۳ میلیارد تومان سهام بانک آینده از تابلو نارنجی بازار پایه دست به دست شد، سرمایه‌گذاری سیمان تأمین پس از معاملاتی به ارزش هزار و ۵۰ میلیارد تومان و جابجایی ۳.۴ درصد از کل سهام آن دوم شد و سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی نیز دو پله سقوط کرد و به جایگاه سوم رسید.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

 

ارزش معاملات سهام 99.6.4

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • حسن باقری پور
    ۰ ۰

    تمام‌ مراحل فروش سهام عدالت را انجام دادم ولی هنوز پولی بحسابم واریز نشده

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری