کد خبر 461884

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

صف‌ فروش بورس به ۱۸هزار میلیارد تومان رسید!

در ساعت ۱۰:۲۰ جمع صف‌های خرید حدود ۷۰۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۱۸ هزار و ۹۵۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۱۸ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید ثبهساز، امین و ولپارس به چشم می‌خورد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش شستا، وملی و شپنا در نوبت انتظار است به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی یک هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد.

 ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۶۰۰ میلیارد تومان (۸۶ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان (۳۵ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۰ نماد و حجم صف‌های فروش در ۲۱۱ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف گروه صنعتی ملی (وملی) به نزدیک پنج درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

صفهای خرید و فروش بورس 99.6.2

به گزارش اقتصاد آنلاین، "فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط" محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای ناچیز ۱۵۰ میلیارد تومان است. در بازار سرمایه از سویی دیگر گروه "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" با فشار فروش سه هزار میلیارد تومانی همراه است و پس از آن گروه "خودرو و ساخت قطعات" قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • جهان
    ۱ ۰

    سلام دوستان تحلیل تکنیکال خوب باد بگیرین
    انشاالله اگر دولت حمایت کند بورس بهترین جا برای داد و ستد است و جلوی این همه دلال بازی و رانت خواری گرفته میشه
    بهتر است دولت شبانه روز بورس فعال کند تا از جهان سومی رد بشیم