کد خبر 460941

صف‌ فروش ۷هزار میلیارد تومانی بورس تهران!

در ساعت ۹:۴۰ از معاملات امروز بورس تهران، جمع صف‌های خرید به حدود یک هزار و ۵۹۰ میلیارد تومان رسید و ارزش کل صف‌های فروش هفت هزار و ۸۲۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۶ هزار و ۲۳۰ میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید ونیکی، ثبهساز و غزر به چشم می‌خورد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش وآیند، وگردشح و دی در نوبت انتظار است به طوری که فقط برای سهام بانک آینده ۶۰۴میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد.

 ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع یک هزار و ۲۷۰میلیارد تومان (۸۰درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر سه هزار میلیارد تومان (۳۸درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۹ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۱۶نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف بهساز کاشانه تهران (ثبهساز) به پنج درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

"فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط" محبوب‌ترین صنعت امروز بورس تهران با خالص تقاضای ۱۴۵میلیارد تومان است. از سویی دیگر گروه "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" با فشار فروش دو هزار و ۳۵۰میلیارد تومانی همراه است و و پس از آن گروه "خودرو و ساخت قطعات" قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن یک هزار و ۱۴۰میلیارد تومان می‌شود.

برای مشاهده جدول در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

صفهای خرید و فروش بورس 5.29

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری