کد خبر 454630

با سهام عدالت وام مسکن بگیرید

مستاجران واجد شرایط یا از طریق معرفی‌نامه نهادهای حمایتی یا با گواهی کسر از حقوق یا حتی در رهن گذاشتن سهام عدالت، می‌توانند وام ودیعه مسکن را دریافت کنند.

به گزارش  اقتصادآنلاین به نقل از مهر، معاون وزیر راه و شهرسازی درباره میزان اقساط پرداختی وام ودیعه مسکن گفت: درباره نحوه پرداخت این وام که مبلغ آن به مالک ارائه شود یا به مستأجر، بانک مرکزی در حال تصمیم‌گیری است اما مستأجر فقط اقساط سود آن را پرداخت خواهد کرد که برای وام ۵۰ میلیون تومانی با سود ۱۳ درصد قسط هر ماه تقریباً ۵۴۰ هزار تومان است.

محمودزاده ادامه داد: هر ۵۰ میلیون تومان معادل ۱.۵ میلیون تومان اجاره است بنابراین ۵۴۰ هزار تومان به معنای پرداخت یک سوم اجاره خواهد بود به عبارت دیگر مستأجر دو سوم قدرت پرداخت اجاره بیشتری خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مستأجران برای دریافت این وام نیازی به ضامن ندارند، گفت: مستأجران واجد شرایط یا از طریق معرفی‌نامه نهادهای حمایتی یا با گواهی کسر از حقوق یا حتی در رهن گذاشتن سهام عدالت می‌توانند این وام را دریافت کنند و در نهایت ضامن گزینه آخر خواهد بود و اگر هیچیک از این موارد ذکر شده را نداشته باشند، باید برای دریافت وام به بانک ضامن معرفی کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: ثبت‌نام‌ها برای دریافت وام ودیعه از هفته آینده آغاز می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۴ ۲

  چجوری باید اقدام کنیم به کجا مراجعه کنم

 • سید معین علوی
  ۴ ۱

  هنوز پول سی درصد سهام عدالت توسط کارگزاری بانک ملت پرداخت نشده اخه چرا از تاریخ هشت خرداد درخواست فروش دادیم

 • علی
  ۸ ۰

  سلام برای دریافت وام به مستاجران درکدام بانک باید ثبت نام کرد؟؟؟؟

 • M
  ۱ ۰

  شما اول پول ۳۰درصدو بریزین خدمات دیگه تون پیشکش از ۱۶خرداد درخواست فروش زدم برا بانک ملی ولی دریع از یک ریال فقط مردمو گول میزنید

 • ناشناس
  ۲ ۰

  هنوز پول ۳۰ درصد و پرداخت نکردید،نکنه این ترفند جدید دزدی کردنتون هست😂😂😂یارانه هارو هم قطع کردید😂

 • سپه بریز۵۵روزشد
  ۰ ۰

  سلام ۱۳ خردادتوبانک سپه اقدام به فروش سی درصدسهام عدالتموکردم امروز۳ مردادهست حتی یک ریالم واریزنشده تمام مدارکم هم درسته، دردمون روبه کی بگیم خدا....

 • Omid
  ۰ ۰

  بانک صادرات خجالت بکشید دوماه شده پول سهام رو واریز کنید چقد پست هستید اول پول سهام رو بدین این پیش کش

 • فاطمه
  ۱ ۰

  سلام من شوهرم سهام عدالت نداره میشه باماله من وام بگیریم من سهامموازادنکردم اصن

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری