کد خبر 454018

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

حقوقی‌ها کدام نماد بورس را خریدند؟ (۹۹/۴/۳۰)

افراد حقیقی امروز در جریان معاملات امروز بورس تهران، نزدیک سه هزار میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس مربوط به فولاد مبارکه اصفهان بود.

اقتصاد آنلاین سپهر علی‌یاری؛ در داد و ستدهای امروز بازار سرمایه، حقیقی‌ها تا ساعت ۱۲:۳۰ حدود دو هزار و ۹۵۳ میلیارد تومان بیشتر از اشخاص حقوقی سهام خریدند. کل ارزش معاملات خرد بیش از ۲۴هزار میلیارد تومان بود و بدین‌ترتیب خالص خرید حقیقی‌ها به ۱۲ درصد از کل معاملات رسید.

 

بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس در سه گروه "فلزات اساسی"، "فرآورده‌های نفتی" و "محصولات شیمیایی" رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های "حمل و نقل" و "اطلاعات و ارتباطات" به نفع حقوقی‌ها تمام شد.

سه نماد «فولاد»، «شپنا» و «فخوز» لقب بیشترین افزایش سهام حقیقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقوقی‌ها نیز بیشتر به «آریان»، «های‌ وب» و «دی» معطوف بود.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۱۳۰ نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۱۲۱ نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول سه هزار و ۶۴۰ میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم ۶۸۵ میلیارد تومان بود.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

 

تغییر مالکیت سهام 4.30

مالکیت-صنایع-4.30-

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری