تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
به گزارش سرویس خودروی اقتصاد آنلاین؛

قیمت خودروهای جک + جدول قیمت کامل (۲۴ بهمن ۱۴۰۰)

در جدول زیر قیمت روز انواع جک را در بازار مشاهده می‌کنید.

محصولات کرمان موتور بخش بزرگی از‌ خودروهای چینی موجود در ایران را شامل می‌شوند که این روزها در غیاب خودروهای وارداتی، در جاده‌های کشور جولان حضور دارند. این خودروها هم‌اینک با نشان جک و KMC به بازار عرضه شده و به دست خریداران می‌رسند. البته باید بدانید که تمامی این خودروها از تولیدات شرکت جی ای سی موتوروز (جک) هستند.

جک S۵، جک S۳، جک J۴ و... جزو پرفروشترین تولیدات کرمان موتور دسته‌بندی شده و میان مشتریان ایرانی به گرمی خریدوفروش می‌شوند. جک s۵ نیوفیس با موتور ۱.۵ لیتری توربو، جک T۸ و KMC K۷ هم طی یک سال اخیر به فهرست محصولات کرمان موتور پیوسته‌اند. ضمنا احتمال می‌رود در آینده‌ای نه چندان دور، با تولیدات بیشتری از برند KMC مواجه باشیم؛ از جمله باید در سال ۱۴۰۱ منتظر ورود سدان جک J۷ با برند KMC به بازار ایران باشیم.

 نمودار قیمت محصولات کرمان موتور طی روز یک شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ نسبت به روز قبل بدون تغییر بوده است. بر این اساس جک S۳ مدل ۹۹ معادل ۶۰۵ میلیون تومان قیمت‌ خورده و قیمت جک جی۴  مدل ۹۹ در رقم ۴۲۵ میلیون تومان تثبیت شده است. همچنین قیمت جک اس ۵ نیوفیس با موتور ۱.۵ لیتری TGDi طی روز یک شنبه ۲۴ بهمن ارزشی حدود ۹۰۰ میلیون تومان داشته که نسبت به هفته قبل اندکی ارزان شده است. با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت روز محصولات کرمان موتور به دست خواهید آورد.

قیمت بازار انواع خودرو جک (بهمن ۱۴۰۰)
برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
جی ۴ ۱۳۹۹ | کرمان موتور صفر ۴۲۵,۰۰۰,۰۰۰
جی ۴ ۱۴۰۰ | کرمان موتور صفر ۴۶۰,۰۰۰,۰۰۰
S۳ اتوماتیک ۱۳۹۹ | کرمان موتور صفر ۶۰۵,۰۰۰,۰۰۰
S۳ اتوماتیک ۱۴۰۰ | کرمان موتور صفر ۶۳۰,۰۰۰,۰۰۰
S۵ ۱۵ لیتر اتوماتیک ۱۴۰۰ | کرمان موتور صفر ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰
S۵ ۲۰ لیتر اتوماتیک ۱۳۹۹ | کرمان موتور صفر ۸۱۰,۰۰۰,۰۰۰
S۵ ۲۰ لیتر اتوماتیک ۱۴۰۰ | کرمان موتور صفر ۸۴۵,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما
لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها