اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت جدید انواع رنو (۱۴۰۰/۹/۲۷)

در جدول زیر قیمت روز انواع سواری رنو در بازار آزاد را مشاهده می‌کنید.

قیمت جدید انواع رنو (۱۴۰۰/۹/۲۷)

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  قیمت اکثر خودروهای خانواده رنو برای دومین هفته متوالی با افزایش قیمت روانه بازار شده است.

مشاهدات اقتصادآنلاین از بازار خودرو حاکی از آن است که قیمت رنو تندر۹۰ پلاس اتوماتیک با رینگ فولادی مدل ۹۸ با افزایش ۱۰میلیون تومانی به ۵۴۰میلیون تومان رسید. 

قیمت رنو تندر۹۰ ‌پلاس دنده‌ای با رینگ آلومینیومی در معاملات امروز به ۴۴۵میلیون رسید که به معنای افزایش ۵میلیون تومانی این خودرو طی هفته گذشته است. گفتنی است این خودرو طی دو هفته گذشته ۲۰میلیون تومان گران شده است.

رنو پارس تندر‌ مدل ۹۸ نیز ۲۵میلیون تومان افزایش قیمت را ثبت کرد و حوالی ۴۳۰ میلیون تومان خریدوفروش شد. رنو ساندرو اتوماتیک با افزایش ۲۰میلیون تومانی طی هفته اخیر روانه بازار شد. در این میان رنو کولیوس‌، رنو کپچر‌ و رنو داستر‌ SE دو دیفرانسیل با ثبات قیمت خریدوفروش شد.

قیمت بازار انواع خودرو رنو (آذرماه)
برند مدل کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
رنو تندر۹۰ ‌پلاس دنده ای با رینگ آلومینیومی ۱۳۹۸ صفر ۴۵۵,۰۰۰,۰۰۰ 
رنو تندر۹۰  پلاس اتوماتیک با رینگ فولادی ۱۳۹۸ صفر ۵۴۰,۰۰۰,۰۰۰ 
رنو ساندرو استپ وی‌ اتوماتیک ۱۳۹۸ صفر ۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ 
رنو پارس تندر‌ ۱۳۹۸  صفر ۴۳۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو داستر‌ SE دو دیفرانسیل ۲۰۱۸ صفر ۹۹۵,۰۰۰,۰۰۰ 
رنو کولیوس‌ ۲۰۱۸ صفر ۲,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰  
رنو کپچر‌ ۲۰۱۷ صفر ۱,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰   
رنو ساندرو اتوماتیک ۱۳۹۸ صفر ۵۸۰,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

 لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

ارسال نظر

آخرین خبر ها