کد خبر 576933
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت مسکن مهر تهران + جدول

قیمت مسکن مهر تهران از حداقل ۲۰۰ میلیون تومان شروع می‌شود و نرخ آن به قیمت‌های بالاتر می‌رسد. البته معدود گزینه‌های زیر ۲۰۰ میلیون تومان هم وجود دارد که بیشتر در مناطقی مانند ورامین واقع شده‌اند.

اقتصادآنلاین - پریسا شاکری؛ قیمت مسکن مهر تهران بسیار متنوع است و تقریبا بازه وسیعی از مشتریان با قدرت خرید متفاوت در این بازار امکان خرید دارند. 

مشاوران املاک می‌گویند که مسکن مهر با توجه به مناطق جغرافیایی و ویژگی‌های بنا قیمت‌گذاری می‌شوند. آنها توضیح می‌دهند قیمت مسکن مهر در پردیس و پرند نسبت به سایر مناطق بیشتر است و البته در همان مناطق هم با توجه به فازهای مختلف سایت‌های مسکونی مهر قیمت‌گذاری‌ها با هم متفاوت است. 

ارزان‌ترین واحدهای مسکونی مهر تهران بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان قیمت دارند و البته تنوع قیمت در بازار مسکن مهر به حدی است که در مناطقی مانند پردیس و پرند، مسکن مهر ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومانی هم پیدا می‌شود.

بیشتر واحدهای مسکونی مهر وام‌دار هستند اما میزان وام باقیمانده این واحدها رقم اندک و حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان است و با توجه به اینکه سود وام مسکن مهر فقط چهار درصد است، اقساط وام‌ مسکن مهر رقم زیادی نیست و ماهانه بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است. 

در ادامه تعدادی از آخرین آگهی‌های فروش مسکن مهر را می‌بینید: 

قیمت مسکن مهر تهران

 

ارسال نظر

  • منتقد
    ۰ ۰

    فکر کنم نویسنده محترم قصد خرید دارند به همین خاطر میزنن تو سر مال کجای این شهر دیگه زیر۷۰۰میلیون یه لونه میدن