کد خبر 574307
بر اساس مشاهدات میدانی؛

نرخ اجاره سوئیت در تهران چند؟

بررسی بازار مسکن در تهران نشان می‌دهد اجاره یک سوئیت ۲۵ متری ماهانه ۷.۵ میلیون تومان است. برخی از این سوئیت‌ها دارای امکان حمام و سرویس بهداشتی در داخل واحد هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  تسنیم، اگرچه فصل نقل‌و انتقالات تابستانی مستأجران با فراز و نشیب‌های فراوان به پایان رسیده اما بازار اجاره سوئیت و اتاق همچنان در پایتخت داغ است.  تقاضای بالا در این بخش و کم‌کاری دولت‌ها به‌خصوص دولت حسن روحانی، باعث شده تا شاهد قیمت‌های بالا برای اجاره این نوع سرپناه باشیم.

به‌عنوان مثال یک سوئیت بدون اتاق 22 مترمربعی  (زیرهمکف)  با اجاره ماهانه 6 میلیون تومانی آگهی شده است. سوئیت بدون اتاق 25 متری در تجریش با ودیعه 50 میلیون و اجاره ماهانه 6 میلیون تومانی آگهی شده است.

سوئیت 20 متری دارای یک اتاق با عمر 30 سال با ودیعه 25 میلیون و اجاره ماهانه 2.2 میلیون تومانی آگهی شده است. همچنین در سهرودی شمالی یک سوئیت 22 مترمربعی بدون اتاق 25 سال ساخت با رهن 30 میلیون و اجاره ماهانه 4.5 میلیون، تومانی، سوئیت 30 متر در تسلیحات با ودیعه 85 میلیون و اجاره ماهانه 3 میلیون تومانی، اتاق 20متری در سبلان با ودیعه 5 میلیون تومانی و اجاره ماهانه یک میلیون تومانی و آپارتمان 20متری واقع در هروی با رهن 45 میلیون و اجاره ماهانه 1.8 میلیون تومانی آگهی شده است.

سوئیت 22 متری در امیرآباد با شرایط پول پیش 30 میلیون تومانی و اجاره 2.5 میلیون تومانی آگهی شده است. همچنین سوئیت 20متری واقع در مهرآباد با عمر 30 سال با شرایط یک میلیون رهن و اجاره ماهانه 15 میلیون تومانی آگهی شده است.

مالک یک سوئیت 20 متری در تهرانپارس آنرا با 20 میلیون رهن و اجاره ماهانه 2 میلیون تومانی آگهی کرده، این سوئیت که در زیرزمین واقع شده بنابر اعلام مالک آن دارای حمام و سرویس بهداشتی است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    این آگهی ها وآگهی دهنده‌ها را ورارت اطلاعات باید پیگیری کرده و بخاطر ایجاد تشویش و آشفتگی در بازار مسکن و سوء استفاده از نرمش دولت جدید

  • ناشناس
    ۰ ۰

    بیچاره ما مستاجر که گیر این بعضی صاحب خونه های دل سنگ و بی رحم میفتیم که خونه هایی میدن به ما که دوراز جونه بعضی سگ هم زندگی نمیکنه با این قیمتهای سر سام ٱور از همه طرف رو ما قشر ضعیف فشار میاد گرونی مسکن وخوراک و لباس و این دولت هم که بیشتر پا رو قلب و زندگی