کد خبر 573855

اقتصادآنلاین گزارش می دهد؛

از گفته‌های رییس سازمان برنامه‌بودجه پیداست قصد دارد برای کنترل تورم با این افزایش‌ها که مستقیماً از محل چاپ پول پرداخت می‌شود مقابله کند.

اقتصادآنلاین - صبا نوبری؛ پس از گذراندن دو شوک تورمی طی سه سال گذشته، یکی از اقدامات دولت قبل برای جبران قدرت خرید، افزایش حقوق کارمندان بود.

پس از افزایش حقوق کارمندان دولت، سایر اقشار جامعه همچون معلمان، بازنشستگان، کارکنان قوه قضاییه، کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و.. نیز خواستار افزایش دستمزد خود شدند.

 از گفته‌های میرکاظمی، رییس سازمان برنامه‌بودجه پیداست قصد دارد برای کنترل تورم با این افزایش‌ها که مستقیماً از محل چاپ پول پرداخت می‌شود مقابله کند.

حال که مجلس با جدیت پیگیر افزایش حقوق‌ها است، باید دید سازمان برنامه‌وبودجه می‌تواند مقابل درخواست نمایندگان مقاومت کند؟

حجم ویدیو: 18.75M | مدت زمان ویدیو: 00:06:52
ارسال نظر

 • ا.م
  ۰ ۰

  این اقای میرکاظمی با وجود غیر کارامدی در وزیر نفت در عرض دو ماه کنار گذاشته چرا ، چرا دراین جای مهم مثل برنامه وبودجه به کار گرفته شود که مملکت را مستاصل نماید.

 • سیدجعفرکاظمی
  ۰ ۰

  آخه مگرباید تنها میرکاظمی به فکر تورم وافزایش حقوق باشد پس دیگران چه کارمیکنند؟

 • داریوش
  ۱ ۰

  با سلام نکته ای درافزایش حقوق درنظرباید گرفت این است که یک درصد باید شامل همه شود سوال من از آقای میرکاظمی این است شما که الان مدرک دکترا دارید با مثلا 28 سال سابقه با کسی که مدرک دکترا دارد ودو سال سابقه داردوشما که 26 سال پیش این مرحله را پشت سرگذاشتین آیا باید ضریب افزایش حقوق شما کم باشد وکسی که دوسال است شاغل شده ضریب افزایش حقوقش بیشترباشه ؟ ایشان هم بعد 26 سال همین دریافتی فعلی شما را دریافت خواهند کرد

پربازدیدترین ویدیو ها