کد خبر 571154

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام (۲۱ مهر) / شپنا همچنان در صدر ارزش معاملات پیشتازی می‌کند

امروز معامله‌گرها ۱۷۰میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و ۳.۱درصد از کل سهام صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود چهار هزار و ۴۸۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شپنا»، «شبندر»، «برکت»، «شکام» و «فملی» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل ۱۷۰میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان دست به دست شد، پالایش نفت بندرعباس پس از معاملاتی به ارزش ۱۶۰میلیارد تومان دوم شد و سهام گروه دارویی برکت نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام ایرکا پارت صنعت (خکار) پس از بازگشایی ۷.۵درصد رشد قیمت را تجربه کرد و از طرف دیگر سهام سرمایه‌گذاری خوارزمی (وخارزم) با افت ۱۰.۳درصدی قیمت کام سهامداران خود را تلخ کرد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «محصولات شیمیایی» تعلق داشت به طوری که ۷۱۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات ۵۳۰میلیارد تومانی دوم شد و «فرآورده‌های نفتی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۳.۱درصد از کل سهام صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز (شکام) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۱.۹درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در سه سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۴۸نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.07.21

رتبه بندی ارزش معاملات 00.07.21.gif

ارسال نظر