کد خبر 569578

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

هشدار مهم برای بازنشستگان

سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای در مورد کلاهبرداری از بازنشستگان خود هشدار داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در اطلاعیه سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح آمده است: به اطلاع کلیه بیمه‌شدگان محترم نیروهای مسلح می‌رساند، تعدادی افراد ناشناس با هویت جعلی و نامعلوم، اقدام به برقراری ارتباط تلفنی با مشترکان سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح نموده و اعلام می‌دارند که با توجه به حذف دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح در آینده نزدیک، سرپرست خانواده بایستی مبلغ ۵۵۰ هزارتومان را به شماره کارت اعلام شده واریز نمایند، در غیر اینصورت دفترچه آنان ابطال می‌گردد.

لذا در راستای هشدار وآگاه‌سازی به همه بیمه‌شدگان عزیز سازمان اعلام می‌گردد که هوشیاری لازم را دراین موارد داشته باشند و ضمن عدم همکاری با اینگونه افراد ناشناس و کلاهبردار، موضوع را در اسرع وقت به بازرسی سازمان با شماره تلفن 09621 اطلاع دهند.

شایان ذکراست، هر گونه اقدامی در راستای حذف دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح، از قبل از طریق رسانه‌های همگانی و کانال‌های رسمی سازمان ، به اطلاع پیشکسوتان عزیز نیروهای مسلح رسانده خواهدشد.

ارسال نظر

 • علی اکبر فروغی گهر
  ۰ ۰

  سلام.با توجه به اینکه اسامی بازنشستگان نیروهای مسلح فقط و فقط در سازمان بیمه و بازنشستگی نیروهای مسلح وجود داره.پس بدین ترتیب خیلی بدیهیه که این اسامی از کجا بیرون رفته؟
  س چرا میگین اشخاص نا شناس.بگردین پیدا میشن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام چرا به بازنشستگان خودرو قسطی نمیدن

 • قدرت اله رشیدی
  ۰ ۰

  سلام.والله مادرخواست دادیم به امورمشترکین درشهرمان که زیرنظرسارمان تامین اجتماعی است ایا لازم است مجددا مراجعه کنیم یانه خواهشن جواب بدین

 • یدالله گل محمدی
  ۰ ۰

  سلام لطفا این ۷ میلیون وام را بمن بدید که خیلی وقته پیامش برام اومده و خیلی احتیاج دارم تشکر از لطفتان