کد خبر 557178

حجت‌الله عبدالملکی وزیر کار در پاسخ این سؤال که آیا با افزایش مبلغ یارانه‌ها موافقید، گفت: قطعا این یارانه‌ای که الان پرداخت می‌شود اثر رفاهی ویژه‌ای ندارد.

حجم ویدیو: 2.94M | مدت زمان ویدیو: 00:00:55
ارسال نظر

 • یک خواهربسیجی
  ۱ ۲

  واقعااین یارانه حق افرادبی بضاعت جامعه است واگر خدایی بخواهند عمل کنندبه افرادمرفه وبی دردجامعه تعلق نمی گیرد

 • ناشناس
  ۱ ۰

  یارانه.نان‌۳۰توان‌شد۳۰برابر
  قیمتش.یارانه‌همچنان...

 • نادر اربابی
  ۰ ۲

  باسلام خدمت جناب آقای وزیر، احتراما بايد عرض کنم‌ بنده بازنشسته مستمری بگیران تامین اجتماعی هستم ومنزلی ندارم فقط یک خودرو قدیمی که‌ نياز به تعمیر اساسی دارد ولیکن با این سطح دریافتی فقط قادر به رتخ و فتخ عادی زندگی و اگر بیماری خدانکرده برای اعضای خانواده پيش آید بايد از پدرم غرض بگیرم ، مسئله هزینه تحصیل دو پسرم که یکی سال آخر دبیرستان و دیگری دو ترم از دانشگاهش مانده را بايد درنظر بگیرم لذا خواهشمند است در خصوص شمول یارانه برای امسال بنده تجديد نظر فرمائید.

 • ناشناس
  ۲ ۰

  جناب آقای عبدالملکی، وزیر محترم کار، لطفا در مورد موضوع متناسب سازی حقوق مستمری بگیران صندوق تأمین اجتماعی به ویژه متوسط بگیران رو به پایین و حداقل بگیران تصمیم عادلانه ای بگیرید در دولت قبل حق بسیاری را ضایع نمودند. در حالیکه حداکثر بگیران صد در صد افزایش مستمری و متناسب سازی داشتند بسیاری از متوسط بگیران فقط پنجاه درصد افزایش داشتند. لطفا این تبعیض ناعادلانه را برطرف فرمایید. با تشکر

پربازدیدترین ویدیو ها