قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

تور ارازن چابهار در نوروز ۱۴۰۲ + جدول قیمت

قیمت انواع تور مسافرتی چابهار ویژه نوروز ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

تور ارازن چابهار در نوروز ۱۴۰۲ + جدول قیمت

به گزارش اقتصاد آنلاین، نام بندر چابهار حتما به گوشتان خورده است. نام چابهار با تصور کشتی‌های غول‌پیکر و سواحل تجاری همراه می‌شود. موقعیت برجسته این بندر، در اخبار و رسانه‌ها، آن را به سوژه‌ای خبری تبدیل می‌کند و کمتر کسی درباره «منطقه آزاد تجاری چابهار» نشنیده است؛ اما در کنار تمام ویژگی‌های برجسته تجاری و صنعتی، این منطقه از جنوب ایران، دیدنی‌های بکر و چشم‌نوازی دارد.

سواحل چابهار با تنوع بالا در شکل ظاهری و فرسایشی آن، زیباترین و پاکیزه‌ترین سواحل جنوبی ایران هستند. این منطقه از ایران با وجود تمام محرومیت‌هایی که دارد، دربردارنده ظرفیت‌های بکر گردشگری است. نمونه‌های این جذابیت‌ها،‌ هیچ کجای دیگر ایران وجود ندارد و تنها در خارج از مرزها می‌توان نمونه‌های آن‌ را یافت.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته در خصوص تور مسافرتی چابهار ؛ برای ۳ شب سفر رفت و برگشت هوایی به چابهار و اقامت در هتل رز مکران برای ۲ شب اقامت مبلغ ۴,۹۶۰,۰۰۰ تومان و برای ۳ شب اقامت مبلغ ۵,۹۴۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل شاهان برای ۳ شب اقامت مبلغ ۴,۴۳۰,۰۰۰ تومان و برای ۴ شب اقامت مبلغ ۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان را تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور چابهار (ویژه نوروز 1۴۰۲)
هتل
درجه هتل
مدت اقامت
قیمت (هرنفر / تومان)
رز مکران
۳
۲ شب
۴,۹۶۰,۰۰۰
رز مکران
۳
۳ شب
۵,۹۴۰,۰۰۰
شوهاز
۳
۳ شب
۵,1۵۰,۰۰۰
شوهاز
۳
۴ شب
۶,1۷۰,۰۰۰
لیپار
۵
۳ شب
۹,۲۰۰,۰۰۰
لیپار
۵
۴ شب
11,۲۶۰,۰۰۰
شاهان
۳
۲ شب
۳,۹۴۰,۰۰۰
شاهان
۳
۳ شب
۴,۴۳۰,۰۰۰
شاهان
۳
۴ شب
۴,۹۰۰,۰۰۰
ارسال نظر
ارسال نظر