قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

هزینه ۳ شب سفر زمینی با قظار به یزد چقدر است؟ + جدول قیمت

بررسی هزینه های انواع تور گردشگری مقصد شهر یزد در بهمن ماه ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است؛

هزینه ۳ شب سفر زمینی با قظار به یزد چقدر است؟ + جدول قیمت

به گزارش اقتصاد آنلاین، در فصل زیبای بهار همه‌چیز تازه شده و ایران رنگ‌وبویی جدید با رایحه‌ی گل‌های بهاری به خود می‌گیرد. در هر شهر ایران که قدم بگذارید؛ در کوچه‌پس‌کوچه‌هایش بوی گل و شکوفه‌های جذاب را استشمام خواهید کرد. شهر یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست و آماده‌ی میزبانی از شما در این فصل است.

از آنجایی که بهترین زمان سفر به یزد، عید نوروز و فصل بهار نیز معرفی می‌شود؛ این استان شلوغی زیادی را تجربه می‌کند. توریستان، گردشگران و مسافران زیادی در بهار به یزد مراجعه می‌کنند و بیش‌از همیشه این استان پرتردد می‌شود.

همچنین آب و هوای یزد در بهار، معتدل و بسیار دلپذیر می‌شود و سفر را برای شما لذت‌بخش می‌کند. البته بهتر است توجه کنید اگر برای کویرگردی به یزد می‌آیید، بهترین زمان سفر به یزد فصل پاییز و زمستان است. در غیراین صورت در بهار نیز می‌توانید از جاهای دیدنی یزد دیدن کنید و ایام خوشی را برای خود و همسفرهایتان رقم بزنید.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی، برای۲ شب سفر رفت و برگشت زمینی با قطار به یزد و اقامت در هتل فاضلی مبلغ ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۴ شب اقامت مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل داد برای همین نوع سفر و ۲ شب اقامت مبلغ ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۴ شب اقامت مبلغ ۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور زمینی یزد (۱۴۰۱/۱۰/۰۳)
هتل
درجه هتل
مدت اقامت
قیمت (هرنفر / تومان)
کاروانسرای مشیر
۳
۲ شب
۹۰۰,۰۰۰
کاروانسرای مشیر
۳
۴ شب
۱,۵۰۰,۰۰۰
فاضلی
۳
۲ شب
۱,۲۰۰,۰۰۰
فاضلی
۳
۴ شب
۱,۸۵۰,۰۰۰
پارسیان
۴
۲ شب
۲,۴۰۰,۰۰۰
پارسیان
۴
۴ شب
۴,۳۰۰,۰۰۰
داد
۴
۲ شب
۲,۵۰۰,۰۰۰
داد
۴
۴ شب
۴,۳۰۰,۰۰۰
مشیرالممالک
۵
۳ شب
۴,۲۰۰,۰۰۰
مشیرالممالک
۵
۴ شب
۵,۵۰۰,۰۰۰
ارسال نظر
ارسال نظر