کد خبر 559143

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

با وجود انتشار خبر خارج شدن از لیست تیم ترکیه ای / کریمی هنوز بازیکن کایسری اسپور است

به نظر می رسد خارج شدن نام علی کریمی از لیست تیم فوتبال کایسری دائمی نبوده و او همچنان در جمع بازیکنان این تیم حضور دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین، علی کریمی هافبک میانی سابق تیم استقلال سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم دارد، پس از جدایی از جمع آبی پوشان ابتدا به تیم القطر و سپس الدحیل رفت و پس از یک فصل حضور در لیگ ستارگان قطر راهی باشگاه کایسری اسپور ترکیه شد تا با مجید حسینی مدافعه سابق استقلال همبازی شود.

کریمی وقتی در سپاهان بود مصدومیتی مزمن از ناحیه کمر خود داشت که باعث شد آن زمان استقلال برای به خدمت گرفتن وی مردد باشد، اما او بالاخره استقلالی شد. چند روز پیش هم خبری منتشر شد که کریمی به علت مصدومیت شدید از ناحیه مفصل ران از لیست باشگاه ترکیه‌ای خارج شده و قراردادش فسخ خواهد شد. 

البته خود کریمی با تایید این موضوع اعلام کرد که این دوری تنها تا نیم فصل ادامه دار خواهد بود و او پس از طی کردن دوران نقاهت به لیست این تیم ترکیه ای بازمی گردد. 

اکنون پس از گذشت چند روز از انتشار این خبر، سایت معتبر ترانسفرمارکت که چند روز پیش کریمی را بدون تیم معرفی کرده بود، یک بار دیگر نام وی را در لیست بازیکنان کایسری قرار داده و گویا او همچنان در فهرست این تیم حضور دارد مگر اینکه اتفاق خاصی در مدت باقی مانده رخ دهد.

کریمی

ارسال نظر