متولدین کدام ماه بی اعصاب ترین افراد هستند؟ (بخش اول)

افراد به شیوه های مختلف و در زمان های متفاوتی عصبانی می شوند اما اگر عصبانیت متولدین بعضی ماه ها را دیدید سریعا محل را ترک کنید.

متولدین کدام ماه بی اعصاب ترین افراد هستند؟ (بخش اول)

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در این مطلب مقدار عصبانیت متولدین نیمه اول سال را می سنجیم تا متوجه شویم کدام ماه ها افراد عصبانی بیشتری دارند. 

گاهی اگر عصبانیت سریع و به روش درست ابراز شود، مفید است. درواقع، عصبانیت به افراد کمک میکند تا عاقلانه تر فکر کنند. با اینحال، فوران نادرست خشم (بروز ندادن آن به مدت طولانی، خودخوری یا از کوره در رفتن) خرابی به بار می آورد. اگر مستعد از کوره در رفتن هستید، در ادامه به هفت دلیل که چرا باید خونسردی خود را حفظ کنید اشاره شده است.

فروردین

مانند باروتی تصورشون کنید که به سادگی مشتعل شده که خودتون و ایده ها و اون کارای تـو سرتون رو با هم خواهـد سوزوند. البته نکته جالبشـون این است کـه فـوری هـم آروم میشن و به روال عادی زندگی برمیگردن. در ضمـن وقتی عصبانیش میکنید در منتظر شنیدن هر تیکه ای از طرف آن ها باشین. 


در این زمینه بخوانید؛

بهترین ماه تولد کدام است؟

مهربون ترین آدما متولد کدوم ماه هستن؟


 

مرد فروردین

اردیبهشت

بـه طـور اصولی آدم های خونسردی هستن ، یعنی با نگاهی سنگین شمارو در خودتـون فـرو میکنن که از این حرفای تو مخی نزنیـد و ایـن جنگ رو آغاز نکنید ! ولی اگه از اون دسته آدم هـا باشید که خودتـون برای خودتون دردسر درست می کنید، یهـو میبینید که با بزرگترین و ترسناک ترین آدم جهان روبرو شدید ! یعنی ممکنه چیزایی بگه که به طور کلی نابود بشید.

خردادی

خردادی ها همینطوری فکر درگیری دارن برای همین بهشون پیله کنیـد زودی جـوش میارن. شنیده شده تیکه های تیز و ریزی دارن که ممکنه تا ته قلب شما هـم نفوذ کنه. دلیل این کار اون ها اینه که هـوش و ذکاوت بالا باعث میشه ریزترین نکات شخصیتی و نقطه ضعف ها رو به خوبی بشناسن و تشخیص بدن. پس اگر قصد اذیت کردن اون ها رو دارید به شدت مراقب خودتون باشید.

تیر

تیرماهی هـا خیلی زود و بدون اتلاف وقت ، سوار اسب خروشان عصبانیت شـده ، و فرقی نـداره جلوش کی باشه چنان حرکت ناگهانی میکنن کـه بعـدا خودشون جا میخورن خلاصه خیلی مراقب باشید ، دعوا کردن با شما برای آن ها بسیار کار راحتیه پس پا روی دم عواطفشون نگذارید و عصبانیشون نکنید ، مگر اینکه از زندگی کردن خسته شده باشید و از جونتون سیر شده باشید.

مرداد

دیده شـده شـما رو تحویل نمیگیرن که بخواید برید روی اعصابش اما اگه به شعورشون توهین بشه یا بدتر از همه تحقیر بشه و دست کم گرفته بشه اون وقته کـه خـب میتونه شما را نابود کنه ولی فکرنکنید هم که رهاتون نمیکنه و برای همواره از فهرست آدم جالبهاشون خط نمیخورید.

شهریور

شهریوری ها اصـل عصبانیت رو نهفته نگه میدارن و جمع میکنن ، هی جمع میکنن ، هی جمع میشه و ظاهر رو حفظ میکنن اول فاصله میگیرن ، چیزی نمیگن ، هی بیخیال میشن کمی سرد میشـن ، سرشـون میره تو کار خودشون ، اما در جایگاهی که توقع ندارید ، یکدفعه تمام دق و دلی سرشما خالی میشه چـون جزییات خیلی یادش میمونه.

قسمت دوم: 

متولدین کدام ماه بی اعصاب ترین افراد هستند؟ (بخش دوم)

منبع: سایت طلا
ارسال نظر
ارسال نظر
 • ........
  ۲

  چرا از مهر رو نداشت؟

 • هم وطن
  ۳

  کو بقیه ماه ها.فقط تا شهریور؟بقیه ماه ها ریلکسن؟

 • B t che
  ۴

  ما هرچی اردیبهشتی داریم تو فامیل روانی بی اعصابتت

 • فرزاد
  ۳

  اسفندماهی ها و دی ماهی از هر لحاظ بدترین ماه هستند.
  دو ماه پر سیاست و منافع طلب