کد خبر 535946

معدوم کردن آثار تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی ممنوع است

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج گفت: معدوم کردن عکس و آثار تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی در زمان قانونی تبلیغات که در محل‌های مجاز الصاق یا نصب شده باشد، ممنوع است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، غفور قاسم پور افزود:  الصاق هر نوع آثار تبلیغاتی نامزدها بر روی علایم راهنمایی و رانندگی، تابلوهای بیمارستان ها، مدارس، موسسات آموزشی و تابلوها و معابر عمومی و دولتی ممنوع است.

وی ادامه داد: همچنین تبلیغ نمایندگان نامزدها له یا علیه هر یک از کاندیداها در شعب اخذ رای،  تبلیغ علیه نامزدها و هرگونه هتک حرمت و حیثیت آنان،  استفاده از هر نوع آثار تبلیغاتی نامزدها و طرفداران آنان اعم از کاغذی، پارچه ای، مقوایی، فلزی و آثار تبلیغاتی بیش از ۱۰۰ در ۷۰ سانتی متر ممنوع می باشد.

 قاسم پور با در خواست از نامزدها برای اعلام مشخصات ستاد تبلیغاتی خود  به فرمانداری  کرج گفت:  کمیته امحاء از شهر کرج در شهرهای اقماری حضور خواهند داشت و بدون جانبداری فرایند قانونی خود را انجام خواهند داد.  

معاون استاندار البرز ادامه داد: جلسات نامزدها نیز باید در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید برگزار شود؛ فضای هشت متر مربع بر هر فرد لازم بوده و جلسات نباید بیش از ۲ ساعت برگزار شود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیست و هشتم خرداد برگزار می شود.

ارسال نظر