رنگ مورد علاقه شما نیمه پنهان شخصیتتان را فاش می کند!

رنگ‌ها در زندگی روزمره ما نقش بسزایی دارند، هر کس رنگ‌های مورد علاقه خود را دارد که طبق مطالعات بازتابی از شخصیت فرد است.

رنگ مورد علاقه شما نیمه پنهان شخصیتتان را فاش می کند!

به گزارش اقتصادآنلاین، طبق مطالعات، رنگ داخلی خانه شما بازتابی از شخصیت شماست. در ادامه بخوانید تا بدانید رنگ مورد علاقه شما در مورد شخصیت شما چه می‌گوید

برخی از افراد به سمت سایه‌های سرد یا خنثی کشیده می‌شوند، در حالی که برخی دیگر رنگ‌های براق و پر جنب و جوش را ترجیح می‌دهند. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا اینطور است؟ پاسخ، باز هم به دلیل شخصیت شماست.

رنگ مورد علاقه شما نیمه پنهان شخصیتتان را فاش می کند!

۱. رنگ‌های گرم

رنگ‌هایی که در منشا رنگین کمان قرار دارند، رنگ‌های گرم نامیده می‌شوند. این‌ها عمدتا قرمز، نارنجی، زرد، صورتی و تمام سایه‌های آن‌ها هستند. رنگ‌های گرم مانند عنوان نوع خود نماد گرما هستند. آن‌ها احساس خوشبختی و دوستی را برمی انگیزند.

رنگ‌های گرم نشان می‌دهد که شما پر از انرژی مثبت هستید. افرادی که رنگ‌های قرمز، نارنجی و زرد را ترجیح می‌دهند طبیعتی مهربان دارند و عاشق تعامل اجتماعی هستند. اگر خود را چنین می‌شناسید، دوست دارید با افراد جدید ملاقات کنید، پیوند برقرار کنید و روابط نزدیک برقرار کنید. شما همچنین به احتمال زیاد یک برونگرا هستید، اما می‌توانید یک درون گرا با انرژی بالا نیز باشید.

سایه‌های تیره‌تر رنگ‌های گرم نشان‌دهنده این است که شما ماجراجو هستید و دوست دارید ریسک کنید، در حالی که رنگ‌های ملایم‌تر نشان می‌دهد که شما جاه‌طلب هستید و تمایل بیشتری نسبت به مردم نسبت به سفر دارید.

۲. رنگ‌های سرد

رنگ‌هایی که در انتهای دیگر طیف رنگین کمان قرار دارند، رنگ‌های سرد نامیده می‌شوند. این‌ها عبارتند از آبی، بنفش، سبز و سایه‌های مربوط به آنها. رنگ‌های سرد نماد آرامش و راحتی است.

اتاق‌هایی با دیوار‌های رنگ آمیزی شده با رنگ‌های سرد، به خصوص آبی، آرامش بخش و پر از آرامش هستند. اگر چنین رنگ‌های سردی را بر دیگران ترجیح می‌دهید، به احتمال زیاد درون‌گرا هستید. شما واقعاً مردمی نیستید، اما هر از گاهی از همراهی دیگران لذت می‌برید. همه چیز به روحیه شما بستگی دارد. با این حال، وقتی مشکلاتی پیش می‌آیند، تمایل دارید به تنهایی حل کنید.

شما زمان تنهایی را ترجیح می‌دهید و ترجیح می‌دهید کتاب بخوانید تا اینکه برای مهمانی بیرون بروید. بیشتر اوقات آرام می‌مانید و دوست دارید روی افکار فلسفی تمرکز کنید. شما عاشق کاوش در معنای زندگی و سایر نظریه‌های انتزاعی هستید.

۳. رنگ‌های خنثی

رنگ‌های خنثی آن‌هایی هستند که چشم را جلب نمی‌کنند، مانند قهوه ای، خاکستری یا سیاه. رنگ‌ها براق چندانی ندارند و کاملاً کم رنگ هستند. اگر رنگ‌های خنثی را دوست دارید، فردی عملی هستید و همه چیز را ایمن بازی می‌کنید.

شما طرفداری نمی‌کنید، بحث برانگیز نیستید و منطق را بر احساسات ترجیح می‌دهید. شما بسیار تحلیل گر هستید و همیشه به پیامد‌های بلندمدت تصمیمات خود فکر می‌کنید. رفتار شما به طور قابل توجهی متفاوت است. شما می‌توانید در اطراف برخی از افراد برون گرا و خوشایند و در کنار دیگران محتاط یا ساکت باشید. شما همچنین دوست دارید فهرست‌ها را سازماندهی و تهیه کنید. دوست دارید برنامه ریزی کنید و به آن‌ها پایبند باشید.

۴. رنگ سفید

رنگ سفید یکی از منحصر به فرد‌ترین رنگ هاست. اما در اینجا یک واقعیت جالب برای شما وجود دارد: سفید و سیاه واقعاً رنگ نیستند و در طیف رنگین کمان نیز وجود ندارند. سفید به عنوان رنگ نور یا مجموع کل رنگ‌ها تعریف می‌شود، در حالی که سیاه دقیقا برعکس، عدم وجود نور است. در هر صورت، در حالی که رنگ سفید معمولاً یک رنگ خنثی در نظر گرفته می‌شود، لیاقت دسته بندی خاص خود را دارد.

نگ سفید نماد صلح، خلوص و آرامش است. اکثر بیمارستان ها، زیارتگاه‌ها و مراکز تمرکز حواس دارای دیوار‌های سفید هستند. اگر شما هم ترجیح می‌دهید رنگ سفید را به جای رنگ براق انتخاب کنید، این نشان می‌دهد که برای آرامش و تمیزی در زندگی خود ارزش قائل هستید. شما طبیعتی آرام دارید و ترجیح می‌دهید از مشکل دوری کنید. شما همچنین دوست دارید اوقات خود را در فضای باز سازماندهی کنید و از آن لذت ببرید، به خصوص در زیر نور خورشید. افرادی که رنگ سفید را دوست دارند نیز شخصیتی جذاب و مثبت دارند.

منبع: سایت طلا
ارسال نظر
ارسال نظر