کد خبر 551451

محصول جدید فراری با سقف متحرک می‌ آید

بیش از یک ماه از معرفی فراری ۲۹۶ GTB می‌گذرد و عکس‌های جاسوسی جدید نشان می‌دهد که این شرکت در حال حاضر در حال توسعه نسخه‌ای از این محصول جدید در فضای باز خود است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد؛ بررسی آخرین عکس‌های شکار شده آشکار می‌کند که سقف این فراری متحرک است، زیرا خطوط در پوشش استتاری به وضوح قابل مشاهده است. فراری اکثر خودروها را استتار کرده است، هرچند انتظار نمی‌رود که ظاهر آن تغییر کند. 
 
انتظار می‌رود ۲۹۶ GTS محصول جدید فراری از پیشرانه پلاگین هیبریدی مشابه با سقف ثابت ۲۹۶ GTB استفاده کند.  در GTB، فراری یک موتور ۰/ ۳ لیتری V۶ توربوشارژ دوقلو با یک موتور الکتریکی همراه کرد.  قدرت ترکیبی این خودرو ۸۱۸ اسب بخار (۶۱۰ کیلووات) و ۵۴۶ پوند فوت (۷۴۰ نیوتن متر) گشتاور است. 
 
این خودرو می‌تواند در ۹/ ۲ ثانیه به سرعت ۶۲ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) برسد و نوع اسپایدر باید به زمان مشابه، هرچند تا حدی کندتر برسد.  سقف متحرک ممکن است کمی وزن اضافه کند که می‌تواند این سوپر اسپرت را کند کند، اگرچه برای اکثر افراد در صندلی راننده قابل توجه نخواهد بود.
 
کابین یکی دیگر از قسمت‌های خودرو است که انتظار نمی‌رود برای GTS به جز افزودن سقف متحرک و سخت افزار آن تغییر کند. یک داشبورد متمرکز برای راننده، یک کنسول وسط باریک و یک ظاهر زیبا در سراسر آن از سرنشینان استقبال می‌کند. به نظر می‌رسد نباید مدت زمان زیادی منتظر بمانیم تا فراری ۲۹۶ GTS را معرفی کند.
ارسال نظر