ممنوع الکاری مادر کیان پیرفلک واقعیت دارد؟

علت ممنوع الکاری مادر کیان پیرفلک مشکل حراستی نیست.

ممنوع الکاری مادر کیان پیرفلک واقعیت دارد؟

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از رکنا؛ امروز خبری به نقل از عموی کیان پیرفلک، منتشر شده است و وی مدعی شده است که در شرایطی که زینب مولایی مادر کیان در استخدام رسمی آموزش و پرورش است، اما مسئولان حراست آموزش و پرورش ایذه روز شنبه بدون هیچ توضیحی از حضور او در کلاس‌های درس جلوگیری کردند.

سجاد پیرفلک ادامه داده است: زمانی که همسر برادرم راهی کلاس درس می‌شود، از دفتر او را صدا می‌کنند و به صورت نامحترمانه و بدون درک شرایط داغدار بودن اعلام می‌شود به حراست آموزش و پرورش ایذه مراجعه کند. در حراست نیز با رفتاری تند و غیرمحترمانه اعلام می‌کنند که دیگر اجازه تدریس در مدرسه را ندارد. این در حالی است که در برابر درخواست مادر کیان پیرفلک که حداقل نامه اخراجم را بدهید، اعلام می‌کنند، نامه‌ای هم به او نخواهند داد.

واکنش آموزش و پرورش خوزستان

اما آموزش و پرورش روایت دیگری دارد و این نوع خبر گویی از سوی خانواده پیرفلک در مورد شرایط فعالیت مادر کیان پیرفلک را خبرسازی می داند.

بابک نوری زاد، مدیر روابط عمومی استان خوزستان گفت: به هیچ عنوان خانم مولایی مادر کیان پیرفلک به حراست آموزش و پرورش معرفی نشده است. ایشان بخاطر  فوت فرزند و داغداری ، سه ماه در محل کار حاضر نشدند که آموزش و پرورش نیز شرایط روحی ایشان را درک کرد و فقط بعد از طی این سه ماه از ایشان خواسته شده به کارگزینی آموزش و پرورش ایذه مراجعه کند تا پس از رفع ایرادات اداری به محل کار خودشان بازگردند.

منبع: رکنا
ارسال نظر
ارسال نظر