کد خبر 552226

زیر گرفتن دو زن به بهانه بدحجابی با پژو پارس در ارومیه

دو زن در خیابان کاشانی ارومیه توسط یک راننده به بهانه «تذکر حجاب» زیر گرفته شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، به دنبال درگیری لفظی میان یک راننده سواری پژو پارس با دو عابر زن به بهانه بدحجابی ، راننده سواری اقدام به زیر گرفتن این دو نفر کرد.

 راننده این خودرو پس از زیر گرفتن این دو زن و تصادف با خودروهای دیگر از صحنه متواری شد  اما در ساعات پایانی شب گذشته دستگیر شد.

هر دو زن زیرگرفته‌شده نیز به نزدیکترین مرکز اورژانس منتقل شدند . حال هر دو‌ نفر  آنها نیز مساعد اعلام شده،  هر چند یکی از آنها دچار آسیب‌دیدگی  زیادی شده ‌است.

IMG_20210809_131650_656

واکنش نماینده ولی فقیه به ماجرا

به دنبال وقوع این حادثه نماینده ولی فقیه در ستاد امر به معروف و نهی از منکر در آذربایجان‌غربی نسبت به برخورد با متخلفان خیابان کاشانی ارومیه تاکید کرد و به ایلنا گفت: رفتار دیروز یک رفتار نادرست است. 

حجت الاسلام بهنام دلریش،  دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر  ضمن محکوم کردن حرکت دیروز این راننده خاطی  افزود: باید در مقابل رفتارهای نادرست ایستادگی کرد.

 وی تاکید کرد: اجازه نمی‌دهیم این گونه مسائل امر به معروف و نهی از منکر را زیر سئوال ببرد.

 وی بیان کرد: از رسانه‌ها می‌خواهیم روشنگری کنند زیرا این گونه صحنه‌ها مربوط به امر به معروف و نهی از منکر نیست و نباید اجازه سواستفاده به برخی داده شود.

دستگیری متهم

دادستان عمومی و انقلاب ارومیه هم از دستگیری راننده خاطی در حادثه تصادف دیروز خیابان کاشانی ارومیه خبر داد.

مجیدی در گفت و گو با ایلنا بیان کرد: پس از اطلاع از وقوع تصادف عمدی در خیابان کاشانی و مجروح شدن دو نفر بانو در این حادثه فورا دستورات لازم به بازپرس محترم صادر و اقدامات لازم برای دستگیری عامل جرم انجام شد که نهایتا با همکاری موثر نیروهای انتظامی متهم متواری شناسایی، دستگیر و تحت نظر قرار گرفت.

وی تاکید کرد: با قاطعیت به اتهام فرد خاطی رسیدگی  شده و مورد مجازات قرار خواهد گرفت.

مجیدی افزود: اجازه خودسری و بی قانونی به کسی نخواهیم داد و هر کسی جان و مال و ناموس و امنیت مردم را به مخاطره بیاندازد به شدت با او برخورد خواهد شد.

ارسال نظر

 • خاطره اسلامی
  ۰ ۰

  واقعا جای بسی تاسفه!
  بطور کلی و به فرموده حضرت امیرالمومنین امام علی علیه السلام در امر به معروف و نهی از منکر داشتن حس دلسوزی و خیر خواهی برای گنه کار شرطه
  ایشان در بخشی از خطبه 140 نهج البلاغه میفرمایند سزاوار است کسانی که از گناه دوری میکنند ....به اهل گناه مهربانی بورزند .
  و متاسفم که برخی بخاطر اغراض و تمایلات شخصی چهره دین را خراب میکنند