استایل شیک دو خانم مجری معروف خارج از قاب تلویزیون + عکس

عکسی متفاوت از دو مجری معروف زن را می بینید.

استایل شیک دو خانم مجری معروف خارج از قاب تلویزیون + عکس

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  تصویری از گیتی خامنه و الهه رضایی دو مجری معروف در کمال خوشتیپی خارج از قاب تلویزیون منتشر شد.

این دو از مجریان محبوب برنامه کودک بودند.

استایل شیک دو خانم مجری معروف خارج از قاب تلویزیون

استایل شیک دو خانم مجری معروف خارج از قاب تلویزیون + عکس

بیوگرافی گیتی خامنه

گیتی خامنه متولد ۲۴ اسفند ۱۳۴۳ در تهران، مجری سابق کودک است. فارغ التحصیل لیسانس رشته هنر با گرایش کارگردانی و فوق لیسانس تهیه‌ کنندگی، ادبیات نمایشی و روانشناسی از دانشگاه نورتریج کالیفرنیا می باشد.

ایشان از سال ۱۳۵۸ تا اواسط دهه‌ هفتاد ، یک روز در میان مهمان خانه‌ ها و دوست صمیمی کودکان و نوجوانان بود. به جرات می توان گفت او یکی از مسلط‌ ترین و حرفه‌ ای‌ ترین مجریان تلویزیون ایران در سال‌ های پس از انقلاب بود.

بیوگرافی الهه رضایی

الهه رضایی متولد ۱۲ بهمن ۱۳۴۲ در تهران، مجری و گوینده کودک است. فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم تربینی می باشد، چهره و صدایش برا بچه های دهه شصت و هفتاد نوستالژی و خاطره انگیز است و حالا ایشان مهد کودک دارد. الهه رضایی در سال ۱۳۶۵ وقتی ۲۳ ساله بود با همسرش که پزشک و متخصص قلب است ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر و یک پسر است.

الهه رضایی در سال ۱۳۸۷ وقتی ۴۵ ساله بود بعد از ۳۰ سال کار در صدا و سیما بازنشسته شد و تصمیم گرفت دیگر با تلویزیون همکاری نکند. خودش می گوید علتش بیشتر تغییر علاقمندی های سازمان صداوسیما نسبت به نحوه اجرا بود.

ارسال نظر
ارسال نظر