کد خبر 548355

هشت هزارو ۵۰واحد صنفی متخلف در البرز اخطار دریافت کردند

رییس اتاق اصناف البرز اعلام کرد : هشت هزار و ۵۰ واحد صنفی متخلف این استان در اجرای طرح تشدید و پیشگیری از انتقال کرونا اخطار شفاهی دریافت کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا،  بهروز حصاری روز دوشنبه اظهار داشت :  بازرسان اداره نظارت و بازرسی اتاق اصناف از ۲۹ تیر ماه سال جاری تاکنون از ۱۲ هزارو ۴۰۰ واحد صنفی بازدید کردند.

وی اضافه کرد: با توجه به افزایش دوباره شیوع ویروس کرونا در برخی استان ها بویژه استان البرز ، طرح نظارت بهداشتی بر واحدهای صنفی و برخورد قانونی به متخلفان در این استان به صورت ویژه تشدید شد.

رییس اتاق اصناف البرز  خاطرنشان کرد که تمام واحد های صنفی با توجه به افزایش آمار مبتلایان کرونا، بیش از پیش موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

وی تاکید کرد : رعایت پروتکل های بهداشتی باید در تمام  واحدهای صنفی، پاساژها، مجتمع های تجاری، بازارها ، فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای به صورت ویژه انجام شود.

حصاری خاطرنشان کرد: روزانه بازرسان معاونت بازرسی این اتاق به همراه اتحادیه های مختلف واحدهای صنفی را بازدید و تخلفات را بررسی می کنند.

وی گفت: نظارت های کامل از سوی مراجع ذیربط  انجام می شود و در صورت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی تعیین شده از طرف دانشگاه علوم پزشکی ، واحدهای صنفی متخلف برابر مقررات پلمب خواهند شد.

استان البرز ۱۲۰ هزار واحد صنفی دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر