کد خبر 553365

اگر شما هم مانند بسیاری از افراد دیگر دچار یبوست هستید باید بدانید که تنها نیستید ، میلیون ها نفر در جهان به این اختلال عذاب آور ناخوشایند گرفتار هستند .

یبوست یک اختلال شایعه می باشد که در نتیجه ی عدم کارکرد روده ها به طور مرتب و یا تکرار کمتر و حتی به کمتر از 3 باردر هفته میرسد ، بی اشتهایی ، درد شکم و هموروئید را میتوان از مهمترین عوارض درمان نشدن این مشکل دانست.

البته گاهی ابتلا به یبوست و مشکل گوارشی طبیعی می باشدمثلا وقتی که در سفر هستیم و یا دچار استرس می باشیم.

اما یبوستی که از آن صحبت میکنیم یک بیماری جدیست که باعث کاهش کیفیت زندگی فرد میشود .عوامل و فاکتورهای زیادی در بروز یبوست دخیل هستند از جمله : رژیم غذایی نامناسب و عاری از فیبر ، کم تحرکی ، کمبود آب بدن ، عوارض ناشی از مصرف بعضی داروها ، بارداری و IBS و ... .

قبل از هر اقدامی در مرحله نخست برای پیشگیری از یبوست ورزش ، مصرف آب و مایعات و خوردن غذاهایی با فیبر زیاد به همه افراد توصیه میشود.

در زمان یبوست هم میتوان از ملین ها استفاده کرد که به رفع یبوست کمک بسیاری میکنند .

1

مجتمع صنایع دینه ایران ملین سیلاکس را که از گروه ملین های محرک میباشد (یعنی سرعت حرکت دودی روده را افزایش میدهد ) و حاوی برگ سنای غنی شده با عصاره آن میباشد را به عنوان یک ملین گیاهی موثر در دو شکل دارویی قرص و شربت در حال تولید می باشد.

البته مصرف مدام بیش از دو هفته آن باعث میشه دستگاه گوارش شما برای درست کار کردن به این ملین ها وابسته شود  و یا اینکه شما از علت اصلی ایجاد یبوست و رفع آن غافل بمانید، هرچند در مواردی، تنها راه حل مشکل هم است و افرادی سالیان سال بدون عارضه جانبی خاصی از آن بهره گرفته اند.

قرص سی لاکس: با تجربه 40 ساله در فرمولاسیون ویژه دینه ایران درمورد این قرص، دقیقا در محل اصلی اثر عمل می کند و با میزان ماده موثره مورد تائید رفرنس بین المللی و وجود اسانس رازیانه به عنوان یک ضد نفخ و ضد دل پیچه، با اثر بخشی بالا و دل پیچه محدود، سال ها است که مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است.

شربت سی لاکس: طراحی شربت سی لاکس به گونه ای انجام شده است که با اثر بخشی ملایم و کرامپ و دل پیچه کمتر، باعث اجابت مزاج می شود و هم در کودکان و هم در بزرگسالان که با بلع قرص مشکل دارند، قابل استفاده است. در ضمن در مقادیر بالاتر، برای تخلیه کامل روده و برای آماده سازی قبل از معاینات رادیوگرافی و کولونوسکوپی، مصرف این فرآورده با طعم نعنایی نسبتا راحت است. در این فرآورده از هیچ رنگ یا طعم دهنده مصنوعی استفاده نشده است.

فرآورده معرفی شده تنها بخش کوچکی از مجموعه دارو هایی است که اثر بخشی آن در طی 40 سال تولید با استقبال پزشکان و بیماران مواجه شد.

اینجا دینه ایران است

ارسال نظر