اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد

بیشترین ارزش معاملات سهام(۳۱شهریور) / فلزات اساسی، بیش از یک چهارم معاملات را تصاحب کردند

امروز معامله‌گرها ۷۸۰میلیارد تومان سهام پارس فولاد سبزوار خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و ۱۰.۷درصد از کل سهام مدیریت معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین سهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود هشت هزار و ۱۸۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فسبزوار»، «فجهان»، «کالا»، «فرابورس» و «شپنا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل ۷۸۰میلیارد تومان سهام پارس فولاد سبزوار دست به دست شد، مجتمع جهان فولاد سیرجان پس از معاملاتی به ارزش ۶۸۰میلیارد تومان دوم شد و سهام بورس کالای ایران نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام گروه صنعتی سدید (وسدید) با افت ۷.۹درصدی قیمت پس از بازگشایی، کام سهامداران خود را تلخ کرد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فلزات اساسی» تعلق داشت به طوری که دو هزار و ۱۰۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» با معاملات ۶۷۰یلیارد تومانی دوم شد و «خودرو و ساخت قطعات» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۰.۷درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۳۶.۵درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۱۱سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۶نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.06.31

رتبه بندی ارزش معاملات 00.06.31.gif

ارسال نظر