اگر سهام فولاد دارید، بخوانید(۱ شهریور)

فولاد مبارکه سرخ پوش شد

سهام فولاد مبارکه اصفهان، در بورس امروز حدود یک درصد افت را تجربه کرد. همچنین با حدود ۴۰میلیارد تومان، دومین نماد با بیشترین خروج پول فولاد بود.

اقتصادآنلاین - سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات امروز بورس، سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان، برخلاف روز گذشته، سرخ‌پوش شد و حدود ۰.۹ درصد افت کرد. همچنین «فولاد» بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت و سومین نماد با تاثیر منفی بر شاخص ثبت شد(۷۹۶واحد).

«فولاد» معاملات امروز خود را متعادل و در محدوده ۱۲۳۰تومان آغاز کرد. قیمت این سهام ابتدا روندی نزولی در پیش گرفت و به محدوده ۱۲۰۰تومان نزدیک شد. سپس روند صعودی خود را آغاز کرد و تا ۱۲۴۰تومان بالا رفت. در نهایت هم در همان محدوده ۱۲۳۰تومان به کار خود پایان داد. این نماد با حدود ۴۰میلیارد تومان دومین نماد بورس امروز با بیشترین خروج پول بود.

سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۲,۲۶۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۰.۸درصد کاهش یافته است. همچنین بیش از ۱۳۰میلیون برگه سهم در دست معامله‌گران دست به دست شد. این نماد روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۲,۲۵۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «فولاد» حدود ۱۶۰میلیارد تومان ثبت شد. همچنین ۵۷درصد از سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان را حقیقی‌ها و ۴۳درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، حدود ۱۰۷میلیون برگه سهم(۸۲درصد) را اشخاص حقیقی و حدود ۲۳میلیون برگه سهم(۱۸درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند. همچنین میانگین حجم خرید حقیقی‌ها ۱۰هزار سهم و میانگین حجم خرید حقوقی‌ها حدود ۱.۶میلیون سهم بود. در طرف دیگر میانگین حجم فروش حقیقی‌ها ۱۴هزار سهم و میانگین حجم فروش حقوقی‌ها ۸۰۱هزار سهم بود.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

فولاد1شهریور

ارسال نظر