اصرار سامسونگ به استفاده از دوربین سلفی ۱۰مگاپیکسلی!

نوشته شده توسط تحریریه اقتصادآنلاین در ۱۴۰۰/۸/۲۰ ساعت ۱۳:۲۴

سامسونگ بار دیگر از دوربین‌های سلفی ۱۰ مگاپیکسلی برای گلکسی S۲۲ و S۲۲+ استفاده خواهد کرد و گویا قصد تغییر در این ویژگی تلفن هایش را ندارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، سامسونگ گلکسی اس ۲۲ و گلکسی اس ۲۲ پلاس که در آینده نزدیک رونمایی و معرفی می‌شوند دارای دوربین جلویی با رزولوشن ۱۰ مگاپیکسل خواهند بود و چهارمین سال متوالی است که سامسونگ تعداد پیکسل گوشی‌های پرچمدار خود را تغییر نمی‌دهد. تنها استثناء S۲۲ Ultra است که انتظار می‌رود مانند S۲۱ Ultra دارای سنسور ۴۰ مگاپیکسلی باشد.

سامسونگ آخرین بار در سال ۲۰۱۹ رزولوشن دوربین جلو را با سری گلکسی اس ۱۰ تغییر داد. سری‌های اس ۹ و اس ۸ هر دو با سنسور‌های ۸ مگاپیکسلی عرضه شده بودند و فقط یک لنز تقویت ۲ مگاپیکسلی باعث افزایش کیفیت دوربین سلفی آن شده بود. با این حال، رزولوشن از آن زمان با گلکسی اس ۲۰ از سال ۲۰۲۰، گلکسی اس ۲۱ از سال ۲۰۲۱، و اکنون سری گلکسی اس ۲۲ از سال ۲۰۲۲ در ۱۰ مگاپیکسل ثابت مانده است و گویا این شرکت قصد اعمال تغییرات در آن را ندارد.

11

رزولوشن دوربین در مدل های Ultra گلکسی های جدید

بدیهی است که این موضوع مدل‌های Ultra را شامل نمی‌شود. سامسونگ گلکسی اس ۲۱ اولترا و اس ۲۰ اولترا با رزولوشن ۴۰ مگاپیکسلی بسیار متراکم‌تر عرضه شدند و به نظر می‌رسد که دوربین جلوی گلکسی اس ۲۲ اولترا دارای همان تعداد پیکسل است؛ و در مورد دوربین‌های عقب، مدل ۲۰۲۲ Ultra دارای تنظیماتی است که تفاوت چندانی با S۲۱ Ultra ندارد. دوربین اصلی این گوشی ۱۰۸ مگاپیکسلی است که یک لنز اولترا واید ۱۲ مگاپیکسلی، یک تله فوتو ۳X ۱۰ مگاپیکسلی و یک لنز تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی دیگر با آن همراه شده است. سری گلکسی اس ۲۲ سامسونگ قرار است در ۸ فوریه معرفی شود و ۱۰ روز بعد هم برای فروش به بازار عرضه شود.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر