کد خبر 556745

پرسش از یک مقام مسئول؛

طرح مسکن ملی در دولت سیزدهم ادامه پیدا می کند؟

وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت و تکمیل طرح اقدام ملی مسکن که زحمات فراوانی برای آن کشیده شده در دولت سیزدهم تداوم خواهد یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین، «رستم قاسمی» امروز ۴ شهریور تصریح کرد: تلاش‌های فراوانی در حوزه حمل‌ونقل و مسکن توسط محمد اسلامی وزیر پیشین انجام شده است.

وی تصریح کرد: تقویت بخش‌های مختلف حمل‌ونقل در بخش‌های زمینی، هوایی، دریایی و ریلی در دستور کار قرار خواهد گرفت و تلاش خواهیم کرد تا سهم حمل و نقل در تولید ناخالص داخلی افزایش یابد.

قاسمی در خصوص موضوع مسکن نیز تاکید کرد: ساخت و تکمیل طرح اقدام ملی مسکن که زحمات فراوانی برای آن کشیده شده در دولت سیزدهم تداوم خواهد یافت. همچنین واحدهای نیمه‌تمام مسکن مهر نیز به اتمام می‌رسند.

عضو کابینه دولت سیزدهم تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا پروژه‌های نیمه‌تمام به اتمام برسد و خواسته‌های دولت و مردم را توسعه بدهیم.

وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: مسکن محرومان و کم‌درآمدها از اولویت‌های دولت سیزدهم است. با ایجاد جاذبه و ارایه مشوق تلاش خواهیم کرد تا کم‌درآمدها صاحب مسکن شوند.

رییس جمهوری روز چهارشنبه (۲۰ مرداد) فهرست وزیران پیشنهادی دولت سیزدهم را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد و بررسی صلاحیت وزرای کابینه سیزدهمین دولت جمهوری اسلامی از صبح روز شنبه (۳۰ مردادماه) در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

روز گذشته (۳ شهریورماه) ۱۸ وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند.

ارسال نظر

  • مهدی شیبک خالقداد
    ۰ ۰

    من آدم کارگری هستم و مستأجر هستم بیمه کارگران ساختمانی هستم خیلی از مستأجری رنج می‌برم و دیگه خسته شدم کمکم کنید ممنون میشم

  • غلامی ازمشهد معلول بهزیستی
    ۰ ۰

    خسته نباشید اولا معلول هستم توان بالارفتن پله راندارم چشم من نابیناهست تعداد خانواده ۶نفرهستیماپارتمان سخت هست اگر لطف کنی مثل دکتراحمدی هم ویلایی هم اپارتمن نظرخوبی هست متشک رم اززحمات شما