۰ نفر

کانفدریت P51 G2 کامبت فایتر +عکس

۵ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۵۷
کد خبر: 93810
کانفدریت P51 G2 کامبت فایتر +عکس

جدیدترین موتورسیکلت تولیدی کانفدریت یکی از چشمگیرترین نمونه های تولیدی توسط این شرکت محسوب می شود.

کانفدریت موتورسایکلز نامی شناخته شده در دنیای موتورسیکلت محسوب می شود که با معرفی محصولاتی منحصر به فرد همواره توجهات بسیاری را به سوی خود جلب می کند. در حقیقت، محصولات این شرکت ترکیبی از طراحی صنعتی، هنر مجسمه سازی و ماشین آلات رده بالا هستند که در مجموع شاهکاری واقعی را روی دو چرخ قرار می دهند.

جدیدترین موتورسیکلت تولیدی کانفدریت یکی از چشمگیرترین نمونه های تولیدی توسط این شرکت محسوب می شود. کانفدریت موتورسایکلز P51 G2 کامبت فایتر رویاهای هر دوستدار دنیای موتورسیکلت را به حقیقت مبدل می کند. این موتورسیکلت از پیشرانه وی-تویین 2.16 لیتری که توانایی تولید 200 اسب بخار نیرو و 170 پوندفوت گشتاور را دارد، بهره می برد. پیشرانه این موتورسیکلت که با هوا خنک می شود در بدنه ای ساخته شده از آلومینویم مورد استفاده در صنایع هوایی جا خوش کرده است.

کانفدریت کامبت فایتر جدید محصولی جذاب‌تر از انتظارات است و این مساله می تواند دامنه قیمت 110 هزار تا 120 هزار دلاری آن را توجیه کند. از این مدل تنها 61 دستگاه تولید می شود و بدون تردید مجموعه داران برای خرید یکی از آنها رقابت سختی خواهند داشت. 30 دستگاه از این موتورسیکلت به رنگ مشکی آنودایز و 31 دستگاه با بدنه آلومینیومی که به نام نسخه "بلوند" شناخته می شود، تولید خواهند شد.