۰ نفر

تقویت مدارس دولتی در دستور کار کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

۳ تیر ۱۴۰۳، ۲۱:۳۷
کد خبر: 849433
تقویت مدارس دولتی در دستور کار کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

نماینده کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری (پورمحمدی) با بیان اینکه وقتی از مدرسه دولتی یاد می‌شود، این به ذهن می‌رسد که این نوع مدارس بی‌کیفیت اند گفت: تقویت مدارس دولتی مورد تاکید رهبری است و براساس پژوهش‌های انجام شده به دنبال تقویت مدارس دولتی هستیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمود حدادی در جلسه مناظره انتخاباتی با موضوع مسائل تعلیم و تربیت و وزارت آموزش و پرورش که به عنوان نماینده مصطفی پورمحمدی حضور داشت و جلسه در غیاب نماینده مسعود پزشکیان برگزار شد گفت: در دولت جدید برای دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی برنامه داریم که در سطح دانشگاه‌های سطح پنج قرار بگیرند و این اصلا نشدنی نیست و کاملا در دسترس است.

وی با بیان اینکه اگر وضعیت ظرفیت‌های موجود آموزش و پرورش را سامان دهیم، می‌توانیم به خوبی جریان را مدیریت کنیم افزود: خانواده آموزش و پرورش شایسته این هستند که از مجموعه‌های رفاهی زیرمجموعه بهره ببرند و سطح مطلوبی از زندگی را تجربه کنند.

این نماینده کاندیدا با بیان اینکه آقای پورمحمدی برنامه‌های کوتاه‌مدت و البته آینده‌نگرانه به آموزش و پرورش دارند ادامه داد: در آموزش و پرورش طی یک دهه اخیر وزرای بسیاری تغییر کرده است و ثبات اساسی نیاز است، ضمن اینکه قوی‌ترین وزیر باید در آموزش و پرورش حضور داشته باشد.

حدادی با بیان اینکه وقتی از مدرسه دولتی یاد می‌شود، این به ذهن می‌رسد که این نوع مدارس بی‌کیفیت اند عنوان کرد: تقویت مدارس دولتی مورد تاکید رهبری است و براساس پژوهش‌های انجام شده به دنبال تقویت مدارس دولتی هستیم.

وی با بیان اینکه باید به مدرسه استقلال بیشتری داد اظهار کرد: مدارس سمپاد برای هوش‌های برتر طراحی شده است و باید اقتضائات کشور خود را در نظر بگیریم، هوش با استعداد متفاوت است و درصد اندکی از دانش‌آموزان هوش برتر دارند.

این نماینده کاندیدا با بیان اینکه مطالبه مقام معظم رهبری هم ارتقای کیفیت مدارس دولتی است که باید مورد توجه باشد و مورد توجه ما هم در دولت قرار خواهد بود گفت: آقای پورمحمدی نگاه ویژه به آموزش و پرورش دارند و معتقدند که نباید در این حوزه دچار روزمرگی شویم، آموزش و پرورش جای مناقشات سیاسی نیست و نباید از این ناحیه آسیب ببیند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha