۰ نفر

پیشنهاد مهاجرتی کانادا به صهیونیست‌ها

۳ تیر ۱۴۰۳، ۱۶:۲۷
کد خبر: 849407
پیشنهاد مهاجرتی کانادا به صهیونیست‌ها

در پی تشدید حملات حزب‌الله لبنان به مواضع رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی، منابع رسانه‌ای از پیشنهاد کانادا به صهیونیست‌های ساکن این منطقه برای مهاجرت به این کشور پرده برداشتند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، رسانه‌های عبری در این باره فاش کردند: کانادا به اسرائیلی‌های ساکن شمال پیشنهاد داده است که به دلیل تشدید تنش در این منطقه به این کشور مهاجرت کنند.

به‌ تازگی رجزخوانی‌های جنگ‌طلبانه مقامات تل‌آویو علیه حزب‌الله به اوج خود رسیده است. ارتش صهیونیستی که پس از ۹ ماه جنگ هنوز نتوانسته از پس رزمندگان کم‌تعداد حماس در جغرافیای محدود غزه و آن هم با سلاح‌های محدودی که آن‌ها در اختیار دارند برآید، حال مدعی است طرح حمله به لبنان را تکمیل کرده و درصدد اجرای آن است.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب‌الله لبنان بر توقف جنگ غزه به‌عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب‌الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می‌شود، به کابوسی برای شهرک‌نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده‌اند.

به گزارش رسانه‌های عبری ده‌ها شهرک در شمال اراضی اشغالی به دلیل حملات حزب‌الله تخلیه شده و این مناطق شبیه شهر ارواح شده است. ساکنان شهرک‌های شمال می‌گویند کابینه نتانیاهو آن‌ها را به حال خودشان رها کرده است و فکری برای حل بحران مناطق شمالی نمی‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha