۰ نفر

خبر خوش برای کاربران واتساپ

۱ تیر ۱۴۰۳، ۱۴:۱۰
کد خبر: 848977
خبر خوش برای کاربران واتساپ

واتساپ تماس‌های تصویری را با افکت‌ها، پس‌زمینه‌ها و فیلترهای واقعیت‌افزوده متحول می‌کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، متا هفته‌ی گذشته سه قابلیت جدید به تماس‌های تصویری واتساپ اضافه کرد که استفاده از این ویژگی را آسان‌تر می‌کنند. به‌نظر می‌رسد این شرکت درحال کار روی افزودن مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید به تماس‌های تصویری واتساپ است که ازجمله می‌توان به جلوه‌های واقعیت افزوده (AR)، پس‌زمینه‌ها و فیلترها اشاره کرد.

آخرین آپدیت بتای واتساپ برای اندروید با شماره نسخه‌ی ۲٫۲۴٫۱۳٫۱۴، سه تب در پایین تماس تصویری ارائه می‌دهد: فیلترها (Filters)، پس‌زمینه‌ها (Backgrounds) و افکت‌ها (Effects).

در تب فیلترها، گزینه‌هایی برای نرم‌کردن بافت پوست و پنهان‌سازی نواقص، روتوش پوست برای زیباتر نشان‌دادن آن بدون تغییر اساسی در ظاهر، و حالت نور کم برای بهبود کیفیت ویدیو در محیط‌های کم‌نور ارائه می‌شود.

افکت‌های واقعیت افزوده در تماس تصویری واتساپ

خبر خوش برای کاربران واتساپ

در تب پس‌زمینه‌ها، مجموعه متنوعی از تصاویر را مشاهده خواهید کرد. می‌توانید یکی را برای جایگزینی با پس‌زمینه‌ی کنونی خود انتخاب کنید. این ویژگی زمانی مفید است که نمی‌خواهید پشت سرتان را نشان دهید یا دوست دارید کمی به تماس‌های ویدیویی خود سرگرمی اضافه کنید.

در نهایت، در تب افکت‌ها قادر خواهید بود جلوه‌های واقعیت افزوده مشابه اینستاگرام، فیسبوک، مسنجر و اسنپ‌چت را مشاهده کنید. این فیلترها به شما کمک می‌کنند تماس‌های ویدیویی سرگرم‌کننده‌تری داشته باشید.

درحال‌حاضر، هیچ اطلاعاتی درمورد زمان انتشار عمومی ویژگی‌های جدید تماس تصویری واتساپ وجود ندارد. به‌هرحال انتظار داریم این قابلیت‌ها طی ماه‌های آینده دردسترس عموم کاربران قرار گیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha