۱ نفر

افشاگری جدید از سفر دختر قالیباف به ترکیه / میزان دقیق بار لو رفت

۳۱ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۲۸
کد خبر: 848810
افشاگری جدید از سفر دختر قالیباف به ترکیه / میزان دقیق بار لو رفت

روابط عمومی شرکت هوایی معراج ضمن رد برخی شایعات دروغ درباره وزن بار همراه دختر قالیباف، در اطلاعیه ضمن انتشار تصاویر سیستم پذیرش مسافر درفرودگاه استانبول بر پیگیری قضایی این شایعات تاکید کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، روابط عمومی شرکت هوایی معراج ضمن رد برخی شایعات دروغ درباره وزن بار همراه دختر محمدباقر قالیباف، در اطلاعیه ضمن انتشار تصاویر سیستم پذیرش مسافر درفرودگاه استانبول بر پیگیری قضایی این شایعات تاکید کرد.

متن توضیحات روابط عمومی شرکت هوایی معراج به شرح زیر است:

بسمه تعالی
با توجه به حواشی به وجود آمده پیرامون شایعات توسط برخی افراد در فضای مجازی در خصوص حمل بار سیسمونی از استانبول به تهران توسط شرکت هواپیمایی معراج ، تصویر سیستم پذیرش مسافر شرکت هواپیمایی معراج در فرودگاه استانبول جهت روشن شدن افکار عمومی خدمت مردم عزیز ایران ایفاد میگردد. این مستندات به وضوح نشان می دهد که خانم زهرا مشیر 2 بسته به وزن 27 کیلوگرم، آقای امیررضا بحیرایی 2 بسته به وزن 30 کیلوگرم و خانم مریم قالیباف یک بسته به وزن 13 کیلوگرم به همراه داشته اند. شایان ذکر است هواپیمایی معراج با توجه شایعات منتشر شده در فضای مجازی حق پیگیری قضایی از جانب مراجع ذیصلاح را برای خود محفوظ می دارد.

افشاگری جدید از سفر دختر قالیباف به ترکیه / میزان دقیق بار لو رفت

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha