۰ نفر

دومین مناظره چگونه خواهد بود؟

۳۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۳:۵۹
کد خبر: 848638
دومین مناظره چگونه خواهد بود؟

مناظره‌ جدید نامزدهای انتخاباتی ریاست‌جمهوری در حالی پنجشنبه ـ ۳۱ خرداد ماه ـ روی آنتن می‌رود که موضوع دومین مناظره هم «اقتصادی» است و در استودیو ۱۱ سازمان صداوسیما برگزار خواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، دومین برنامه مناظره که با موضوع اقتصاد همراه خواهد بود، با عنوان «خدمات‌رسانی عدالت‌محور دولت» فردا ۳۱ خرداد ماه ساعت ۲۰ از تلویزیون و رادیو زنده پخش خواهد شد.

سومین مناظره با موضوع فرهنگی و تحت عنوان «انسجام اجتماعی با حکمرانی فرهنگی» روز جمعه ـ یکم تیر ماه ـ روی آنتن می‌رود.

همچنین چهارمین مناظره با موضوع سیاسی با عنوان «ایران در جهان امروز» روز دوشنبه، چهارم تیر ماه زنده پخش خواهد شد.

و اما آخرین مناظره هم در موضوع اقتصاد با عنوان «کارآمدسازی دولت» روز سه‌شنبه، پنجم تیر ماه از تلویزیون زنده پخش خواهد شد.

دوشنبه شب، ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ اولین مناظره ۶ کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با موضوع اقتصادی و با عنوان «مهار تورم و رشد تولید» در استودیو ۱۱ با اجرای مهدی خسروی گوینده خبر آغاز شد و سه ساعت و نیم به طول انجامید. در این مناظره سوالات از سوی نخبگان و اندیشمندان و خبرگان حوزه مربوطه به شکل تصویری مطرح شد.

لازم به یادآوری است که قرعه کشی جایگاه نامزدها در چهار مناظره، امروز ـ ۳۰ خرداد ماه ـ با حضور نمایندگان نامزدها انجام شد.

این چهار مناظره هم از شبکه یک سیما پخش می‌شوند و شبکه‌های رادیویی انتخاب و ایران نیز هم‌زمان این مناظره‌ها را پخش می‌کنند؛ مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری از شبکه سلامت سیما برای ناشنوایان نیز روی آنتن می‌رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha