۰ نفر

تهرانی‌ها منتظر گرمای بیشتر باشند

۳۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۳:۵۳
کد خبر: 848637
تهرانی‌ها منتظر گرمای بیشتر باشند

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: روزهای شنبه و یکشنبه (۲ و ۳ تیر) دمای هوا در سطح استان افزایش می‌یابد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، بر پایه واکاوی الگوهای همدیدی و بررسی نقشه‌های پیش‌یابی آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری، در ساعات بعد از ظهر و شب همراه با افزایش ابر و سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت در بعضی مناطق به‌ویژه در دامنه‌ها و ارتفاعات استان در ساعات بعد از ظهر و شب گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید لحظه‌ای و در نواحی مستعد بارش تگرگ مورد انتظار است و امروز و فردا (۳۰ و ۳۱ تیر) در ارتفاعات شمالی‌تر رخداد رگبار شدید و جاری شدن روان آب دور از انتظار نیست.

همچنین امروز و فردا (۳۰ و ۳۱ تیر) و یکشنبه و دوشنبه (۳ و ۴ تیر) در پاره‌ای نقاط به‌ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک و کاهش موقت کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

روزهای شنبه و یکشنبه روند افزایش نسبی دما در سطح استان مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۰ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۳۱ تیرماه) کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی افزایش باد و بارش پراکنده با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد و طی ‌شنبه (اول تیرماه) کمی ابری تا نیمه ابری، از بعد از ظهر وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha