۰ نفر

فوری / لیست دارایی‌های پزشکیان منتشر شد

۳۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۳:۴۵
کد خبر: 848630
فوری / لیست دارایی‌های پزشکیان منتشر شد

مسعود پزشکیان درباره لیست دارایی‌های پزشکیان توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، مسعود پزشکیان، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفته است: دارایی‌های من هم معلوم است، نه جایی سهام دارم و نه امتیاز و حتی مجوز مطب نگرفته‌ام.

در ادامه مشروح گزارش پزشکیان درباره لیست دارایی‌هایی‌ها و خانواده‌اش را بخوانید؛

لیست دارایی‌های پزشکیان

مجری:‌ آقای پزشکیان درباره خانواده، اموال و دارایی‌هایتان به مردم توضیح می‌دهید؟

پزشکیان: من به خانواده‌ام افتخار می‌کنم علیرغم اینکه نزدیک ۳۰ سال است که همسرم را از دست داده‌ام و این بچه‌ها در سیر زندگی‌شان با هم بودیم، نه تنها باعث بی‌آبرویی من نشدند بلکه باعث آبروی من هستند، سالم و صادق هستند و در مسیر زندگی همیشه با من همراه بودند و نعمتی است که خداوند به ما داده است خیلی‌ها اینگونه نیستند و من کاری که خلاف قانون و مقررات و مسیر باشد، انجام ندادم.

یک زمانی وزیر بودم اگر می‌خواستیم ماشین وزارتخانه را خودمان ببریم، پسرم اجازه نمی‌داد از ماشین وزارتخانه استفاده کنم، می‌گفت ما نباید از این ماشین استفاده کنیم باید ماشین خودمان را ببریم و حاضر نبودند از ماشین دولتی را که یک سمند بود و ماشین ما که پژو ۴۵۰ بود، استفاده کنند و می‌گفت ما حق نداریم از ماشین دولتی استفاده کنیم. فرزندانم هیچ موقع از موقعیت من استفاده نکردند خیلی‌ وقت‌ها از اینکه خودشان را جایی معرفی کنند که به آن دلیل طور دیگری با آنها برخورد شود، اجتناب می‌کردند.

دارایی‌های من هم معلوم است، من نه جایی سهام دارم و نه امتیاز دارم و تا حالا حتی مجوز مطب نگرفته‌ام. یک روز دوستانمان گفتند سهم بگیریم که بعد از بازنشستگی سهم داشته باشیم، گفتم نمی‌خواهم زیرا من نمی‌خواهم از مریض پول بگیرم. باغی در ارومیه گرفتم تا بعد از بازنشستگی آنجا کارگری کنم. زندگی راحت در طبیعت با مردم.

مجری: درباره اموال و دارایی‌هایتان در همین حد توضیح می‌دهید؟

پزشکیان: باغ در ارومیه و خانه‌ای در تهران و تبریز دارم. در ارومیه باغ را خریدیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha