۰ نفر

رئیس ستاد انتخابات پزشکیان:

قالیباف رقیب اصلی پزشکیان است

۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۱۱
کد خبر: 848381
قالیباف رقیب اصلی پزشکیان است

رئیس ستاد انتخابات پزشکیان با بیان اینکه در این دوره انتخابات صداوسیما زمان خوبی را به نامزدها اختصاص داده است، گفت: مردم نشان داده‌اند که برای شناخت نامزدها به فضای مجازی توجه دارند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، علی عبدالعلی زاده، رییس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سخنانی گفت: تا این لحظه کلیه ستادهای انتخاباتی دکتر پزشکیان در سراسر استان‌ها تشکیل شده است و همچنین جبهه اصلاحات هم که حمایت خود را از ایشان اعلام کردند.

وی با بیان اینکه در این دوره انتخابات صداوسیما زمان خوبی را به نامزدها اختصاص داده است، گفت: همچنین فضای مجازی هم نقش پررنگ و اثرگذاری در انتخابات دارد و ما هم چند گروه در زمینه فعالیت در فضای مجازی تشکیل داده‌ایم که یک گروه آقای دکتر پزشکیان را از زبان دوستان و همکاران گذشته ایشان معرفی می‌کند، گروه دیگری از این دوستان به شبهات و مباحثی پیرامون عملکرد یا بیانات و برنامه های ایشان پاسخ می‌دهند. خوشبختانه این گروه ها در حال فعالیت هستند و مردم هم نشان داده‌اند که به فضای مجازی در امر انتخابات و شناخت نامزدها توجه دارند.

وی درباره برنامه‌های پزشکیان برای حمایت از کسب‌وکارها، گفت: یکی از برنامه‌های پزشکیان این است که می‌خواهد خصوصی‌سازی واقعی انجام دهد و یکی از ملزومات این کار اصلاح قوانین برنامه و بودجه سازمان‌های دولتی است.

رئیس ستاد انتخاباتی پزشکیان تصریح کرد: در مجموعه ۶ نامزدی که مورد تایید شورای نگهبان است، چهره‌های تکراری هم داریم و معمولا در روزهای اولیه اقبال به آنها بالاتر است. چهره‌هایی که برای اولین بار در معرض تبلیغ قرار می‌گیرند، کمتر اقبال دارند. اما امروز ملاحظه می‌کنیم مردم بیشتر به سمت آقای پزشکیان آمده‌اند.
عبدالعلی‌زاده بیان کرد: بعد از آغاز تبلیغات، شاهد رشد ۲ تا ۳ درصدی روزانه نسبت به آقای پزشکیان هستیم، مخصوصا روزهایی که برنامه‌های او از صداوسیما پخش می‌شود. تا امروز در نظرسنجی‌ها دو جهش‌داشتیم؛ نخست مربوط به روزی بود که تایید صلاحیت شد و ۱۰ درصد جهش داشت و دوم هم مربوط به روزی بود که در دانشگاه تهران حضور داشت. امروز بعد از اولین مناظره، انتظار یک جهش متفاوت با دو مورد قبلی را داریم.

وی اظهار کرد: طبق نظرسنحی‌های انجام گرفته بین ۵ نامزد اصولگرا، قالیباف بیشترین رأی را دارد و رقیب اصلی پزشکیان است. باید ببینم تا روز آخر همه ۵ نامزد باقی می‌مانند یا طبق انتظار با توجه به اینکه از یک جبهه فکری هستند، براساس مصلحت اجماع می کنند و به نفع یکدیگر کنار می‌روند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha