۰ نفر

اختلال در سایت فروش بلیت قطار/ مدیر عامل «رجا»: اطلاعی ندارم

۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ۱۱:۴۳
کد خبر: 848372
اختلال در سایت فروش بلیت قطار/ مدیر عامل «رجا»: اطلاعی ندارم

در حالی سایت فروش شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا از دقیقه ابتدایی امروز دچار اختلال است که مدیر عامل این شرکت از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرده و پاسخ این موضوع را به روابط عمومی محول می کند.

به گزارش خبرنگار «اقتصاد آنلاین»؛ قرار بود امروز از ساعت ۸ صبح بلیت قطارهای مسافری آغاز و متقاضیان و مسافران مناطق مختلف کشور از این طریق بلیت های خود را خریداری کنند اما آنچه که سایت فروش شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا نشان می دهد این سایت همچنان دچار اختلال و از دسترس خارج شده است و به نظر می رسد فعلا بلیتی برای عرضه وجود ندارد.

راه آهن جمهوری اسلامی ایران ۲۷ ماه جاری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای بازه زمانی اول تا ۱۵ تیر در همه محورها (مسیرهای رفت تا تاریخ ۱۵ تیر و مسیرهای برگشت تا ۱۶ تیر) از ساعت ۸ صبح امروز سه شنبه ۲۹ خرداد ماه، از طریق سکوهای مجاز فروش اینترنتی بلیت آغاز می شود.

پیش‌فروش حضوری بلیت‌های این بازه زمانی، ۳ ساعت بعد از ساعت ۱۱ روز سه شنبه ۲۹ خرداد از طریق مراکز مجاز فروش حضوری و از میان بلیت های باقی مانده انجام می‌شود.

سایت فروش بلیت قطارهای مسافری رجا از ساعت ۸ صبح امروز دچار اختلال شد

این در حالی است که سایت فروش بلیت قطارهای مسافری رجا از ساعت ۸ صبح امروز دچار اختلال شده است. با وجود این اختلال بیش از نیم ساعته، سایت مذکور در مراجعه مردم پیام فروش تمام بلیت‌ها را نشان می‌دهد.

ناصر بختیاری مدیر عامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا در پاسخ به سوال خبرنگار «اقتصاد آنلاین» مبنی بر اینکه سایت فروش رجا دچار اختلال شده است و آیا این موضوع صحت دارد؟ گفت: بنده از این موضوع بی اطلاع هستم و لطفا با روابط عمومی شرکت رجا تماس بگیرید تا آنها اطلاعات بیشتری در این خصوص ارائه کنند.

شرکت رجا یکی از بزرگترین بدهکاران حمل و نقل ریلی به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران است که حتی صدای مدیران این شرکت را هم درآورده است.

اختلال در سایت فروش بلیت قطار/ مدیر عامل «رجا»: اطلاعی ندارم

میعاد صالحی مدیر عامل راه آهن چندی پیش از بدهی یک هزار میلیارد تومانی «رجا» به راه آهن خبر داده بود و اعلام کرده بود که شرکت ریلی رجا ۷ سال است که حق دسترسی به ریل را پرداخت نکرده و ۱۰۰۰ میلیارد تومان بدهی به شرکت راه‌آهن دارد. علاوه بر این‌ رجا اجاره لکوموتیوها را هم نمی‌دهد. از وزارت کار خواهش می‌کنیم به این معضل رسیدگی کنند.

به گفته وی، در سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ عدد ۱۷۰ میلیارد تومان بابت قطارهای حومه ای به رجا دادیم. در سال ۱۴۰۱ راه آهن در حوزه مسافری ۲۰۰۰ میلیارد تومان زیان دیده است و سازمان برنامه و بودجه باید پرداخت کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha