۰ نفر

از ایجاد دودستگی در انتخابات باید اجتناب شود

۲۵ خرداد ۱۴۰۳، ۷:۴۳
کد خبر: 847648
از ایجاد دودستگی در انتخابات باید اجتناب شود

امام جمعه اهواز با بیان اینکه باید از ایجاد دودستگی و دوقطبی‌گری در انتخابات که سم است، اجتناب شود، گفت: در انتخابات نباید خودزنی شود زیرا این افراد سرمایه‌های کشور هستند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد در آیین بهره‌برداری از ۹۸۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های عمرانی و ترافیکی شهرداری اهواز که امروز (۲۴ خردادماه) انجام شد، با اشاره به برخی خدمات دولت سیزدهم اظهار کرد: باید کارهای انجام‌شده را ببینیم و کارهای نشده را هم بگوییم. کسانی که اکنون به شکلی می‌خواهند مسیر را دنبال کنند می‌گویند مسیر ما مسیر شهید رئیسی است در حالی که در زمان حیات وی حاضر نبودند به کارهای این مرد بزرگ اقرار کنند.

وی با اشاره به در پیش بودن عید قربان و عید غدیر خم افزود: باید برای جشن‌های دهه ولایت و به ویژه جشن‌های اجتماع‌محوری آماده شویم تا پیام غدیر را جهانی کنیم.

امام جمعه اهواز بیان کرد: یکی از دلایل سفرهای زیاد شهید رئیسی به خوزستان این بود که می‌دید خوزستان ظرفیت‌های زیادی دارد و از سوی دیگر محرومیت زیادی دارد بنابراین شهید رئیسی نمی‌خواست ببیند شرایط مردمی با این استان پرظرفیت این گونه باشد.

وی بیان کرد: در آستانه یکی از بزرگترین رویدادهای کشور یعنی انتخابات ریاست جمهوری هستیم و باید از ایجاد دودستگی و دوقطبی‌گری در انتخابات که سم است، اجتناب شود. همچنین در انتخابات نباید خودزنی شود زیرا این افراد سرمایه‌های کشور هستند. با خدمات دولت سیزدهم زمینه برای حضور پرشور فراهم است اما دشمن ثابت کرده است که موج‌سواری می‌کند بنابراین باید هوشیار باشیم.

موسوی‌فرد با اشاره به پیشرفت ایران در حوزه‌های مختلف از جمله بنیه دفاعی، پزشکی و اقتصادی ادامه داد: در اهواز خدمات و اقدامات زیاد و ارزشمندی انجام شده است و باید این اقدامات به اطلاع مردم رسانده شود تا امیدوار شوند. تلاش برای محرومیت‌زدایی در حال انجام است و نمونه‌ آن را می‌توانیم در کوی مهدیس و کوی طاهر ببینیم. باید بیشتر به کارهایی که در چشم مردم دیده می‌شود پرداخته شود.

وی بیان کرد: باید در انجام کارها همچنان کیفیت مد نظر باشد و با تلاش در کنار یکدیگر برای توسعه‌ اهواز کار شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha