۰ نفر

رئیس ستاد انتخابات قالیباف در زنجان معرفی شد

۲۴ خرداد ۱۴۰۳، ۲۲:۳۱
کد خبر: 847583
رئیس ستاد انتخابات قالیباف در زنجان معرفی شد

حسین حمزه لو پاک روز پنجشنبه به عنوان رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی "محمدباقر قالیباف" در استان زنجان معرفی شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، برنامه‌های انتخاباتی و تبلیغاتی "محمدباقر قالیباف "در زنجان برای حضور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با معرفی " حمزه لو پاک " به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی این نامزد وارد فرآیند اجرایی شد.

حمزه لو پاک که با حکم "علی نیک زاد" رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی قالیباف در کشور مسئولیت ستاد انتخاباتی این نامزد در زنجان را بر عهده گرفته است، رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، سرمایه گذاری و امور حقوقی و همچنین عضو کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر زنجان است.

وی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی ۲ روز آینده ستاد انتخاباتی این نامزد انتخاباتی در شهر زنجان آغاز به کار خواهد کرد که این مهم در شهرستان های استان نیز انجام خواهد گرفت.

به گفته رئیس ستاد انتخابات "محمدباقر قالیباف" در زنجان، اطلاع رسانی های لازم در این زمینه انجام خواهد شد.

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند که فعالیت انتخاباتی‌شان طبق مقررات از زمان اعلام اسامی آنان توسط وزارت کشور آغاز شد و تا ۲۴ ساعت پیش از آغاز فرآیند اخذ رأی یعنی ساعت هشت صبح روز پنجشنبه هفتم تیر ۱۴۰۳ پایان می‌یابد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha