۰ نفر

نظر وزیر اطلاعات درباره شرکت مردم در انتخابات

۲۴ خرداد ۱۴۰۳، ۲۱:۳۴
کد خبر: 847521
نظر وزیر اطلاعات درباره شرکت مردم در انتخابات

وزیر اطلاعات گفت: انتخابات پرشکوهی را در تیرماه شاهد خواهیم بود تا مردم کشورمان بار دیگر با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی پاسخی دندان‌شکن به دشمنان و بدخواهان نظام بدهند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مشرق، حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب عصر پنجشنبه در یادواره شهدای اطلاعات در اردبیل اظهار داشت: انتخابات پرشکوهی را در تیرماه شاهد خواهیم بود تا مردم کشورمان بار دیگر با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی پاسخی دندان‌شکن به دشمنان و بدخواهان نظام بدهند.

وی تصریح کرد: روح شهدا زمانی از ما شاد خواهد شد که همواره حضور در صحنه را به عنوان پشتیبانی از نظام مد نظر قرار دهیم و پیرو خط ولایت باشیم.

وزیر اطلاعات به حادثه تلخ سقوط بالگرد و شهادت رییس جمهور و همراهانش اشاره کرد و گفت: هر چند این حادثه تلخ و ناگوار بود اما ثابت کرد که رهروان مسیر خدمت لحظه‌ای از آرمان بلند خود دست نمی‌کشند و در سخت‌ترین شرایط نیز همراه و همسو با مردم هستند.

خطیب افزود: مردم ایران در انتخابات پیش رو رییس جمهوری را از جنس خدمت و در تراز آیت‌الله رییسی برگزیده و به ادامه مسیر خدمت بی‌منت دولت آیت‌الله رییسی، دولت سیزدهم و تداوم آن رأی خواهند داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: قطعا جریان انقلاب با چنین شهادت‌طلبی مستحکم‌تر شده و بار دیگر زمینه انسجام و اتحاد بیشتر ملی فراهم می‌آید.

وزیر اطلاعات خواسته مقام معظم رهبری را ارتقای مشارکت مردم و رأی به ادامه مسیر خدمت اعلام کرد و ادامه داد: مردم ما آگاهانه و با بصیرت به ادامه این مسیر توجهی جدی کرده و سعی آنها بر این خواهد بود تا دولت آینده نیز همچون دولت سیزدهم در مسیر خدمت و تلاش مجاهدانه گام برداشته و زمینه عزت این ملت را در عرصه‌های مختلف فراهم کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha