۰ نفر

قیمت یورو امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ در بازار

۲۲ خرداد ۱۴۰۳، ۹:۵۴
کد خبر: 846973
قیمت یورو امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۳۴۵۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۱۳۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۳۸۳۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۸۷۰۳ تومان برای خرید و ۴۹۱۹۵ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۹۱۹۵ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد خرداد ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول خرداد - - ۶۲۸۹۰ ۶۲۷۳۰ - ۶۲۸۴۰ -
هفته دوم خرداد ۶۲۳۶۰ ۶۲۳۶۰ ۶۳۵۷۰ ۶۴۱۰۰ ۶۳۱۸۰ ۶۳۹۳۰ -
هفته سوم خرداد ۶۳۹۱۰ ۶۴۸۱۰ - - ۶۳۹۸۰ ۶۴۰۲۰ -
هفته چهارم خرداد ۶۴۱۹۰ ۶۳۸۳۰ ۶۳۳۲۰ ۶۳۴۵۰

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۳ هزار و ۴۵۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۱۳۰ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۳۳۲۰ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۹ هزار و ۱۹۵ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۹۳۴ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو ۴۸ هزار و ۱۸۰ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۹۲۰ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۸ هزار و ۷۰۳ برای خرید و ۴۹ هزار و ۱۹۵ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۸ هزار و ۶۵۹ برای خرید و ۴۹ هزار و ۱۸۰ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند. با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha