۰ نفر

قیمت یورو امروز ۸ خرداد ۱۴۰۳ در بازار

۸ خرداد ۱۴۰۳، ۹:۳۴
کد خبر: 844553
قیمت یورو امروز ۸ خرداد ۱۴۰۳ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۴۱۰۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۵۳۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۳۵۷۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۸۴۰۹ تومان برای خرید و ۴۸۸۹۸ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۸۸۹۸ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد خرداد ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول خرداد - - ۶۲۸۹۰ ۶۲۷۳۰ - ۶۲۸۴۰ -
هفته دوم خرداد ۶۲۳۶۰ ۶۲۳۶۰ ۶۳۵۷۰ ۶۴۱۰۰

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۴ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۵۳۰ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۳۵۷۰ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۸ هزار و ۸۹۸ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۶۵۷ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو ۴۸ هزار و ۶۹۲ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۴۹۶ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۸ هزار و ۴۰۹ برای خرید و ۴۸ هزار و ۸۹۸ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۸ هزار و ۲۵۳ برای خرید و ۴۸ هزار و ۶۹۲ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند. با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha