۰ نفر

درخواست حماس از مصر: اسرائیل را وادار به خروج از رفح کنید

۷ خرداد ۱۴۰۳، ۲۲:۱۴
کد خبر: 844466
درخواست حماس از مصر: اسرائیل را وادار به خروج از رفح کنید

جنبش حماس از دولت مصر خواست تا اسرائیل را برای عقب نشینی از گذرگاه رفح و بازگشایی آن تحت فشار قرار دهد. عضو حماس تاکید کرد رژیم اسرائیل به هیچ یک از اهداف تجاوزکارانه خود به جز جنایات کشتار دسته جمعی و نسل کشی دست نیافته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، جنبش حماس از دولت مصر خواست تا رژیم صهیونیستی را برای عقب نشینی از گذرگاه رفح و بازگشایی آن تحت فشار قرار دهد.
 
اسامه حمدان از رهبران حماس گفت: رژیم اسرائیل همچنان برای دویست و سی و چهارمین روز پیاپی به تجاوزات وحشیانه و جنگ نسل کشی علیه مردم ما در نوار غزه و ارتکاب وحشیانه ترین جنایات ادامه می دهد.
 
وی خاطر نشان کرد دشمن تا کنون بیش از 36 هزار فلسطینی را در نوار غزه قتل عام کرده است.
 
حمدان گفت کشتار مردم در رفح، دروغ بودن ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه اماکن امنی در نوار غزه وجود دارد، اثبات کرد.
 
وی تصریح کرد جنایات دو روز اخیر نشان می دهد که رژیم صهیونیستی حکم دادگاه دادگستری بین المللی را به چالش کشیده است.
 
حمدان گفت ما دولت آمریکا و جوبایدن رئیس جمهور این کشور را مسئول کامل جنایت علیه آوارگان در رفح می دانیم.
 
عضو حماس تاکید کرد رژیم اسرائیل به هیچ یک از اهداف تجاوزکارانه خود به جز جنایات کشتار دسته جمعی و نسل کشی دست نیافته است.
 
وی خاطر نشان کرد رژیم صهیونیستی هرگز نمی تواند با ارتکاب جنایات به اهداف ادعایی خود دست یابد، دشمن هرگز نمی تواند اسیرانش را جز بر اساس شروطی که مقاومت به میانجیگران اعلام کرده، بازگرداند.
 
حمدان گفت بار دیگر از برادران خود در مصر می خواهیم برای وادار کردن دشمن به عقب نشینی از گذرگاه رفح و بازگشایی آن اقدام کنند.
 
وی افزود جامعه بین المللی، قطعنامه های سازمان ملل را اجرا کند، خواهان تحریم رژیم صهیونیستی هستیم.
 
عضو حماس اظهار داشت بار دیگر به جبهه های پشتیبانی در لبنان، یمن و عراق درود می فرستیم و تاکید می کنیم که حماسه قهرمانانه که آنها وارد شده اند نقطه عطفی به نفع مسئله فلسطین و مقاومت و ایستادگی مردم ما است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha