۰ نفر

زندانی فراری دستگیر شد

۴ خرداد ۱۴۰۳، ۸:۵۰
کد خبر: 843789
زندانی فراری دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان سمنان از انجام سه ماموریت ویژه پلیسی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد و گفت: کشف اسلحه غیرمجاز، دستگیری زندانی فراری و سارقان از جمله این ماموریت‌ها بودند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، سردار جلیل موقوفه‌ای شامگاه پنج‌شنبه در حاشیه بازدید از یگان‌های انتظامی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه طی شبانه روز گذشته سه مأموریت ویژه پلیسی در استان به انجام رسید، ابراز داشت: در این رویدادها چهار نفر دستگیر شدند.

وی ضمن بیان اینکه فرد ۴۰ ساله به جرم حمل، نگهداری و فروش مواد مخدر به حبس پنج سال در زندان محکوم بود، افزود: این فرد که برای مرخصی از زندان خارج و بازنگشت توسط پلیس شاهرود دستگیر و برای ادامه دوران محکومیت روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه در پی اشراف اطلاعاتی پلیس مبنی بر نگهداری سلاح توسط فردی در مزرعه کشاورزی واقع در کلاته‌های شرقی میامی موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت، ابراز داشت: مأموران انتظامی با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

موقوفه‌ای ضمن بیان اینکه مأموران در بازرسی از مکان مذکور سلاح شکاری غیر مجاز جاسازی شدت در تراکتور را کشف کردند، تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

وی از دستگیری سارقان موتورسیکلت در سمنان خبر داد و گفت: این دو سارق به انجام پنج فقره سرقت موتورسیکلت و دو مورد سیم و کابل اعتراف کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha